מטרת המקפיא

מקפיא הוא מקום בו ניתן לאחסן מזון קפוא אפילו לזמן קצר. אנשי מקצוע מאמינים שמקפיא צריך להיות מסוגל לא רק להקפיא במהירות, אלא גם לאחסן מזון קפוא לאורך זמן. אם יש ארבעה כוכבים על המקפיא, אז זה עומד בפרמטרים האלה. במקרה שהמקפיא יכול לאחסן רק מזון קפוא, אבל אי אפשר להקפיא, במקפיא כזה צריך להיות שלושה כוכבים. יחד עם זאת, הטמפרטורה שלו לא יכולה להיות גבוהה מ-18 מעלות. על מנת לשמר ויטמינים וחומרים מזינים במזון קפוא, יש צורך בהקפאה מהירה. ככל שהטמפרטורה הכוללת בתא נמוכה יותר, כך המזון להקפאה יקפא מהר יותר. מצב הקירור המהיר מספק ירידה בטמפרטורה בשש מעלות להקפאה מהירה. ברגע שמצב זה מופעל, המחוון מודיע על כך על ידי הדלקת האור האדום.
אם המקפיא מספק הקפאה טבעית, אז הטמפרטורה בתא לא צריכה להיות גבוהה מ-24 מעלות. אבל יש גם דגמים כאלה של מקפיאים, שהטמפרטורה שלהם היא -32 מעלות. ניתן לייחס מצב זה גם להקפאה-על. קירור מהיר מונע היווצרות של חתיכות קרח במוצר. אחרת, במהלך הפשרה, כל המיצים יאבדו כתוצאה מנזק כזה. לאיכויות הטעם של מוצרים כאלה יש מאפיינים נמוכים למדי.
מומחים מאמינים כי עדיף לאחסן מזון קפוא בטמפרטורה של -18. ניתן לאחסן בשר בטמפרטורה זו למשך 12 חודשים. אם הטמפרטורה במקפיא היא -12 מעלות, אז ניתן לאחסן בו ירקות ובשר למשך שלושה חודשים. ורק שבועיים ניתן לשמור במקפיא בטמפרטורה של -6 מעלות. במקרה שהטמפרטורה בתא גבוהה מ-18 מעלות, אזי הדגם הזה שייך ל-BHP בטמפרטורה נמוכה. מקפיאים כאלה מסומנים בשני כוכבים. מקררים כאלה צריכים להיות בעלי טמפרטורה לא גבוהה מ-12 מעלות. כל המקפיאים המצוידים בפונקציית הקפאה מהירה מצוידים בקירור דחיסה.

מטרת המקפיא
מטרת המקפיא
מטרת המקפיא
מטרת המקפיא מטרת המקפיא מטרת המקפיאHome | Articles

June 23, 2024 02:37:27 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting