בתוך המקרר

אחסון מזון במקפיא חייב להיות מלווה בשימוש בכלים המצוידים בתעלות אוויר. זה יבטיח גישה חופשית לאוויר ואחסון איכותי של מזון קפוא. כדי להקל על אחסון החמאה והגבינה במקרר, הוא מצויד בתא או כלי מיוחד. דגמים מסוימים של המקרר מצוידים בשמן עם מכסה. ניתן להתקין אותם בכל מקום נוח למטרות אלו.
המקררים הראשונים סיפקו לאחסון ביצים. לשם כך נוצר מדף מיוחד עם שקעים לביצים. המספר המרבי של ביצים שנכנסו בו היה 18. אם לא היו ביצים במקרר, אז המדף הזה לא פעל. כדי להבטיח שאין מקום לא מנוצל במקרר, סיפקו המעצבים מדפים נשלפים. מספר הביצים בהן יכול להגיע גם ל-18 חתיכות.
על מנת לאחסן יוגורט, גבינה ומוצרים קטנים אחרים במקרר, מסופקים מדפים הממוקמים בדלת הצדדית של המקרר. מוצרים יומיומיים עדיף לאחסן במקום הזה. מספר הכיסים בדלת עשוי להיות תלוי רק בצרכי המשתמש. במקרה שדלת המקרר אינה עמוסה בכבדות, היא תוכל לעבוד הרבה יותר מזמן העבודה המתוכנן. מעומסי יתר קבועים, הדלת תצנח. החותם יישבר.
ניתן להשתמש במגשים עם שקעים להקפאת פריטים קטנים. שימוש במגש עם מצבר קור יאפשר לכם להקפיא מזון הרבה יותר מהר. לרוב, מגשים אלו מותקנים בחלק העליון של המקפיא. מצבר הקור עשוי בצורת לבנה, חבילה, מכסה מיכל, מגש דקורטיבי. יש להם יכולת חום גבוהה, המאפשרת לשמור על הקור.

בתוך המקרר
בתוך המקרר
בתוך המקרר
בתוך המקרר בתוך המקרר בתוך המקררHome | Articles

July 16, 2024 13:31:42 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting