אריסטון

הסימן המסחרי של אריסטון נוצר בשנות השישים. אם אתה מתרגם את השם הזה מיוונית, אז זה אומר "הכי טוב". המוצרים של חברה זו הופיעו בשוק הרוסי בשנות ה -90. בשנת 1995, המשרד הראשון של חברה זו הופיע ברוסיה. בהדרגה, המכירות של מותגים כמו Indesit ואריסטון גדלו. מותג זה נהנה מפופולריות גוברת בקרב הצרכן הרוסי. אבל לאחר שהמשבר התרחש ברוסיה ב-1998, נפח כל המוצרים שנמכרו ירד מעט. בשנת 2000 החליטה החברה לחזק את מעמדה בשוק הרוסי. לשם כך נרכש מפעל סטינול. לאחר ביצוע הארגון מחדש לכל הכיוונים, הצליח המפעל לייצר 1,300,000 מקררים בשנה. כתוצאה מכך הוכפלו המכירות שלאחר מכן. כיום החברה מייצגת מוצרים בכמות של 35% מכלל הקיימים בשוק זה. המקרר המעודכן הראשון מסוג קומבי היה מקרר משופר. כיום מתוכנן לייצר עד 1.5 מיליון יחידות בשנה.
הסוד של הצלחה כזו יכול להיחשב לעובדה שכל המוצרים שהחברה ייצרה היו, קודם כל, ממוקדים בצרכי הצרכנים. המשימה הנלווית ביצירת הסחורה הייתה הנוחות המרבית ושימושם הנוח. במהלך יצירת דגמים חדשים, החברה תמיד השקיעה את הסכום המקסימלי של כסף, ושיתפה ביצירתם את המומחים המוסמכים ביותר מתחומים שונים. עיצוב Bompato, הנחשב כיום לסטנדרט למכשירי חשמל ביתיים. הוצע לראשונה על ידי אדריכל מיפן.
בין החידושים שיושמו על ידי החברה במקררים היא מערכת Dialogic. מערכת זו שולטת בתהליך האחסון של מוצרים. מקררים כאלה יספקו בקלות את הצרכן המוקפד ביותר. כיום החברה מייצרת שלושה קווים של מקררים. הם יכולים להיות Ecotech, Style או Class. עיצוב ייחודי שורר במקררי Class. הם רב תכליתיים ומיישמים את הפתרונות יוצאי הדופן ביותר. יש גם תצוגה אינטראקטיבית. רק טכנולוגיות ידידותיות לסביבה מעורבות ביצירת קו אקוטק. מקרר זה עונה על כל הדרישות החלות על הטכנולוגיה המודרנית. קו הסטייל הוא לא רק חסכוני, אלא גם אמין.

אריסטון
אריסטון
אריסטון
אריסטון אריסטון אריסטוןHome | Articles

July 19, 2024 15:57:26 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting