איך בוחרים מכונת כביסה?

מגוון מוצרי החשמל הביתיים המודרניים כל כך רחב, שכשמגיעים לחנות, קשה להבין איך בוחרים מכונת כביסה כך שהיא תחזיק מעמד לאורך זמן, תהיה זולה, כך שאין צורך לתקן אותה כל שניים. חודשים. אנכי וחזיתי, צר ורחב, עם שליטה מכנית קונבנציונלית או אלקטרונית?
כל מכונות הכביסה מחולקות לשתי מחלקות: אופקי ואנכי. היתרונות של מכונות אנכיות הם, ככלל, צרים יותר, תופסים פחות מקום, אין צורך בשטח מול המכשיר כדי להעמיס כביסה, הקיבולת הממוצעת של מכונות כאלה היא עד 5 ק"ג של דברים יבשים. למכשירים אופקיים יש קיבולת גדולה בהשוואה לאלו האנכיים, מה שמאפשר לך להתחיל לשטוף הרבה פחות לעתים קרובות, בנוסף, מכשירים אלה ניתן לבנות מתחת למשטח השיש, אנשים רבים מתקינים מכונות כאלה במטבח אם אמבטיות אקריליק מותקנות בחדר האמבטיה.
מייבש מובנה - עקרון הפעולה
חלק מהלקוחות נמשכים למכונת הכביסה-מייבש. עקרון הייבוש פשוט מאוד - ישנו גוף חימום נוסף שמחמם את האוויר. ישנן שתי שיטות לייבוש בגדים במכונות: הראשונה מפעילה את הטיימר לזמן מסוים, לאחר מכן הוא נכבה, וניתן להרים את הבגדים המיובשים. שיטה זו גרועה מכיוון שהכביסה יכולה להיות לא יבשה או יבשה מדי. בעבר, כל הדגמים עם היכולת לייבש דברים היו עם טעינה אופקית, עכשיו מכונת כביסה צרה עם מייבש נתקלת לעתים קרובות יותר ויותר.
במכונות כביסה מתקדמות יותר קיים מכשיר המנתח את תכולת הלחות של פריטים במיכל, כאשר מגיעים לדרגת יובש מסוימת התהליך נפסק. כביסה "חכמה". למייבש כביסה יש את החסרונות שלו, הוא יכול לייבש רק חצי מהבגדים הרטובים. כלומר, אם העומס המרבי של מכונת הכביסה הוא 5 ק"ג, אז ניתן לייבש בה לא יותר מ 2.5 ק"ג בכל פעם, מה שמציג אי נוחות מסוימות, שכן לאחר הכביסה יש צורך לשלוף מחצית מהפריטים ו לייבש את השטוף בשני שלבים.
האם נוכחות של מייבש טובה או רעה למכונת כביסה?
יש סטריאוטיפ שמכונת כביסה-מייבש אינו אמין כמו רגיל. האם זה כך? כדי לגלות את האמת, פנו המומחים למספר שירותי מכשירי חשמל ביתיים, שם הסבירו המאסטרים את הסיבה העיקרית להתמוטטות מכונות כביסה עם מייבשים. כפי שהתברר, מכשירי חשמל ביתיים התקלקלו, בעיקר בגלל עומס יתר, מכיוון שרוב הבעלים שכחו או התעצלו להוציא מחצית מהדברים הרטובים לאחר הכביסה. מכונות כביסה, שעבדו במצב ייבוש, היו עומסות יתר על המידה, מה שגרם להן לכישלון. אם תפעיל את הציוד בהתאם להמלצות היצרנים, בעיות כאלה לא יתעוררו.

איך בוחרים מכונת כביסה?
איך בוחרים מכונת כביסה?
איך בוחרים מכונת כביסה?
איך בוחרים מכונת כביסה? איך בוחרים מכונת כביסה? איך בוחרים מכונת כביסה?Home | Articles

April 17, 2024 05:28:41 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting