כללים להפשרת מקררים

אם אי פעם עסקתם בטיפול במקרר לפחות פעם אחת בחייכם, אז אתם מודעים היטב לצורך להפשיר אותו. אירוע זה נדרש מעת לעת אפילו עבור דגמי היי-טק מודרניים, שלא לדבר על שינויים מיושנים שצריך להפשיר בקביעות מדכאת. למרות הפשטות של פעולה זו, למעשה, לא הכל כל כך פשוט, וכאשר מפשירים, כדאי להקפיד על כמה כללים שיעזרו לשמור על המקרר שלך לעבוד במשך כמה שנים. אתה יכול לקרוא על מה הם הכללים האלה במאמר שלנו.
כמובן, זה לא קשה, אם אתה לא מפספס כמה נקודות. קודם כל צריך למצוא מקום קריר מתאים לאוכל ולרוקן מהם את המקרר. עכשיו אתה יכול להתחיל להפשיר:
1. לשחרר את המקרר;
2. לנתק אותו מהחשמל;
3. לשים סמרטוטים סופגים מים, מיכלים למים וקרח מתחת למקרר;
4. אנו מחכים זמן מה עד שהקרח נמס ומנגבים את הרצפה בזמן.
אין צורך לשבור פיסות קרח משטח המקפיא בידיים, מכיוון שאתה יכול בקלות לפגוע באלמנטים של המקרר. חכו שהקרח יימס מעצמו. גם שימוש במאוורר או במייבש שיער בעת הפשרת המקרר כדי לזרז את התהליך אינו רעיון טוב. אז אתה יכול להשבית את המקרר עצמו או את התקן החימום. אתה יכול להאיץ את ההפשרה בעדינות רבה יותר - שים על המדפים מיכלים עם מים חמימים. לאחר הסרת הלחות הנותרת מהמקרר, נגב אותה בתמיסת סודה או חומר ניקוי מיוחד. יש לחזור על הליך הפשרת המקרר כל שלושה חודשים בעונה החמה ואחת לחצי שנה בקור.
אז, הבעיה של איך להפשיר את המקרר נפתרה. אם זה נראה לך זמן רב מדי, אז יש רק מוצא אחד: לרכוש דגם מודרני יותר, וההפשרה תתרחש אוטומטית וללא השתתפותך. אתה צריך לרוקן אותו ממזון רק פעם בשנה כדי לשטוף ולחטא אותו.

כללים להפשרת מקררים
כללים להפשרת מקררים
כללים להפשרת מקררים
כללים להפשרת מקררים כללים להפשרת מקררים כללים להפשרת מקרריםHome | Articles

April 15, 2024 14:51:10 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting