צרכן ומקפיא

התיעוד הנלווה של המקפיא צריך לתאר את כל המאפיינים של המקפיא. בפרט, זהו נפח שימושי בטון. אבל חלק מהמוכרים מסתירים בכוונה את דמות הנפח השימושי של המקפיא. אבל לחלק מהמקפיאים יש את היכולת לא רק להקפיא מזון, אלא גם להקפיא את דפנות המקפיא. הנתון יכול להשתנות בעשרות ליטרים. אם דרגת היעילות של המקפיא גבוהה מספיק, אז הקירות שלו יהיו בעלי עובי גדול מספיק. במקביל, הנפח השימושי של מקפיא כזה מצטמצם. קיבולת ההקפאה מציינת את היכולת של מקפיא זה להקפיא מזון לעומקו המלא תוך 24 שעות. זה לוקח בחשבון את הטמפרטורה של המקפיא ב -18 מעלות. כל 10 ליטר של נפח שמיש יכול להקפיא קילוגרם אחד של מזון ליום. ניתן להגביר את קצב ההקפאה עקב נוכחות מצברי קור. הם לבניות או אריזות המכילות תמיסת מלח. גם סלסלות סריג תורמות להקפאה מהירה. הקירות המחוררים במקפיא מאפשרים זרימת אוויר ללא הגבלה.
הבטיחות של אחסון מזון תלויה באיכויות הבידוד התרמי של כל מקפיא מסוים. גם מצבר הקור משחק תפקיד. אם הקירות של המקפיא עבים למדי, אז זה ישפיע לטובה על האנרגיה הנצרכת. לדגמים סופר חסכוניים של מקפיאים יש בידוד תרמי, השווה ל-120 מ"מ. גם לדרגת היעילות הכלכלית של המקפיא יש שבעה דירוגים, מ-A עד G. אך בשל העובדה שהטכנולוגיה של ייצור המקפיאים משתפרת כל הזמן, ישנם כיום מקפיאים עם דירוג יעילות של A+ או A++.
צריכת האנרגיה של מקפיא כזה היא מחצית מזו של דרג G. מטבע הדברים, מאפיינים אלו משפיעים על מחיר המקרר. במציאות, צריכת האנרגיה מושפעת מגורמים רבים. אלה כוללים: טמפרטורת חוץ, אטימה לדלת, שימוש במקפיא, תדירות פתיחת דלת המקפיא והעומס של המקפיא במגוון מאכלים. אם דלת המקפיא נפתחת כל הזמן, אז, בהתאם, צריכת האנרגיה תגדל.

צרכן ומקפיא
צרכן ומקפיא
צרכן ומקפיא
צרכן ומקפיא צרכן ומקפיא צרכן ומקפיאHome | Articles

July 19, 2024 16:11:44 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting