práčky LG Direct Drive

Aké sú hlavné nevýhody práčok? Hluk reprodukovaný počas prania a charakteristické vibrácie. Spoločnosť LG uviedla na trh a predáva práčky, ktoré na riešenie týchto nedostatkov využívajú technológiu priameho pohonu.
Princíp takýchto práčok je dosť jednoduchý. Vďaka dômyselnej myšlienke pripevniť motor priamo k bubnu na bielizeň prenáša elektromotor svoj krútiaci moment priamo do bubna na bielizeň. Dizajn priameho pohonu nemá žiadne kefy ani prenosový pás, takže stroj je pri prevádzke oveľa tichší. Kvôli zhode osí otáčania motora a bubna klesá úroveň vibrácií takmer na nulu.
V práčkach s priamym pohonom bol zavedený nový dizajn práčovne. Razba povrchu bubna sa prehĺbila. Otvory v bubne boli zmenšené, aby sa znížilo poškodenie odevu počas prania. Použitím nového dizajnu bubna je možné zvýšiť objem prania a znížiť negatívny mechanický účinok na textílie bielizne počas cyklu odstreďovania.
Spoločnosť LG vyrába práčky s priamym pohonom. Modely začínajú najjednoduchšími zariadeniami a končia funkčne najbohatšími.

práčky LG Direct Drive
práčky LG Direct Drive
práčky LG Direct Drive
práčky LG Direct Drive práčky LG Direct Drive práčky LG Direct DriveHome | Articles

December 2, 2022 01:36:59 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting