ostre telewizory LED w różnych rozmiarach

Producent telewizorów LED Sharp rozszerzył swoją ofertę HDTV, wprowadzając nowy model AQUOS 80LE632U-LC. Nowość ma przekątną 80 cali i według wiodącego producenta w Japonii, Sharp Led TV to największy obecnie na rynku telewizor LCD z wbudowanym podświetleniem LED.
Ale 80-calowy AQUOS LC-80LE632U Sharp nie należy do modelu z linii klasy Elite, jego funkcjonalność jest na najwyższym poziomie, zawiera unikalne podświetlenie LED, obsługuje rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pikseli. Warto również zwrócić uwagę na podwójny wbudowany port USB i częstotliwość odświeżania 120 Hz, co pozwala zademonstrować wyraźną i wysokiej jakości zmianę obrazu nawet w aktywnych dynamicznych scenach.
Telewizory LED nowej generacji firmy Sharp są wyposażone we wbudowane połączenie Wi-Fi oraz natychmiastowy dostęp do popularnych portali internetowych, takich jak Netflix czy VUDU, a 80-calowy telewizor LED firmy Sharp AQUOS LC-80LE632U będzie dostępny w sprzedaży na początku października tego roku w sugerowanej cenie 5 500 $. Każdy może teraz złożyć zamówienie na HDTV za mniej niż 5 tysięcy $.
LG przygotowuje się do rozszerzenia inwestycji OLED poprzez pozyskanie dotacji dla sektora do 2,9 mld dolarów w drugiej połowie 2014 roku. Oddział firmy odpowiedzialny za rozwój i produkcję wyświetlaczy zostanie zmodernizowany, co pomoże wdrożyć plany i wprowadzenie do połowy 2012 r. 55-calowych telewizorów OLED, pierwszych na rynku takich telewizorów.
Inwestycja pozwoli na produkcję tzw. Podłoży szklanych generacji 8,5 o wymiarach 220 x 250 cm - powiedział Nikkei prezes LG Display Young-soo Kwon. Nowoczesny panel z organicznymi diodami elektroluminescencyjnymi (OLED) ma wiele zalet w porównaniu z wyświetlaczami LCD, zapewniając dokładniejsze i wyraźniejsze odwzorowanie kolorów, mniejsze zużycie energii i znacznie cieńszą konstrukcję. Głównym problemem jest stosunkowo wysoki koszt paneli OLED.

ostre telewizory LED w różnych rozmiarach
ostre telewizory LED w różnych rozmiarach
ostre telewizory LED w różnych rozmiarach
ostre telewizory LED w różnych rozmiarach ostre telewizory LED w różnych rozmiarach ostre telewizory LED w różnych rozmiarachHome | Articles

November 29, 2022 12:25:01 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting