ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach

Výrobca televízorov Sharp, spoločnosť Sharp, rozšíril svoju ponuku HDTV uvedením nového modelu AQUOS 80LE632U-LC. Novinka je vybavená uhlopriečkou 80 palcov a podľa popredného japonského výrobcu je Sharp Led TV najväčšou LCD TV so zabudovaným LED podsvietením na súčasnom trhu.
Ale 80-palcový AQUOS LC-80LE632U Sharp nepatrí k modelu radu Elite, jeho funkčnosť je na vysokej úrovni, obsahuje jedinečné LED podsvietenie, podporuje Full HD vysoké rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Za zmienku tiež stojí dvojitý vstavaný port USB a obnovovacia frekvencia 120 Hz, ktorá umožňuje preukázať zreteľnú a kvalitnú zmenu obrazu aj v aktívnych dynamických scénach.
Televízory LED novej generácie od spoločnosti Sharp majú zabudované pripojenie Wi-Fi a okamžitý prístup k obľúbeným online portálom, ako sú Netflix alebo VUDU, a 80-palcová LED TV od spoločnosti Sharp AQUOS LC-80LE632U sa začne dodávať začiatkom októbra tohto roka za odporúčanú cenu 5 500 dolárov. Ktokoľvek si môže momentálne objednať HDTV za menej ako 5 tisíc dolárov.
Spoločnosť LG sa chystá v druhej polovici roku 2014 rozšíriť svoje investície do OLED zvýšením dotácií pre tento sektor na 2,9 miliardy dolárov. Divízia spoločnosti zodpovedná za vývoj a výrobu displejov bude modernizovaná, čo pomôže pri implementácii plány a vydanie 55-palcových OLED televízorov, ktoré sú prvými na trhu s týmito televízormi, do polovice roku 2012.
Investícia umožní výrobu takzvaných sklenených substrátov 8,5 generácie 220 x 250 cm, ktoré spoločnosť Nikkei uviedla prezidenta spoločnosti LG Display Young-soo Kwona. Moderný panel s organickými diódami vyžarujúcimi diódu (OLED) má oproti LCD mnoho výhod. Má presnejšiu a jasnejšiu farebnú reprodukciu, menšiu spotrebu energie a oveľa tenší dizajn. Hlavným problémom sú relatívne vysoké náklady na OLED panely.

ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach
ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach
ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach
ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiach ostrých LED televízorov v rôznych veľkostiachHome | Articles

December 2, 2022 02:31:37 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting