iPod Nano Color Colors

IPod nano 6. generácie sa od ostatných generácií výrazne líši. Mechanické ovládanie, ktoré sa vykonáva pomocou Click Wheel, absentuje, objavila sa však dotyková obrazovka, ktorá podporuje multitouch. Chýbajúci krúžok však znamenal, že veľa užitočných funkcií prehrávača ipod nano prehrávač jednoducho zmizlo.
Apple iPod nano 6G má pomerne veľkú kapacitu pamäte 8/16 GB. Podporuje nasledujúce formáty: MP3, AAC, Apple Lossless (audio), JPEG (foto). Displej ipod nano prehrávača je 1,54 palca, rozlíšenie je 240 na 240 pixelov. Veľkosť - 41 * 38 * 9 mm, hmotnosť - 21 gramov.
Sada prehrávača obsahuje priehľadnú plastovú škatuľu, slúchadlá, drôt na pripojenie prehrávača k počítaču, nálepku s logom výrobcu Apple.
Tvar prehrávača ipod nano player je štvorcový, rozmery sú kompaktné, telo je kovové. Nepochybnou nevýhodou prehrávača však je, že farebná schéma sa v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zmenšila.
Spolu s dotykovou obrazovkou môžete prehrávač ovládať pomocou tlačidiel hlasitosti a tlačidla zapnutia / vypnutia obrazovky.
Rozdiel medzi iPod nano prehrávačmi je ten, že namiesto štandardného USB výstupu má proprietárny konektor.
Rozhranie prehrávača je hybridom rozhrania iOS a starších modelov iPod. 14 ikon na štyroch pracovných plochách predstavuje funkcie prehrávača. Ikony je možné umiestniť spôsobom, ktorý je vhodný pre majiteľa. Nevýhodou nového modelu je, že rýchlosť a presnosť pohybu v pracovných zoznamoch sú oveľa menšie ako v prípade starších modelov. Plusom je, že ovládanie hlasitosti je pohodlnejšie, pretože sa stalo „ slepým “, ale toto plus prináša nové nevýhody - je nemožné slepo ovládať prehrávanie, čo je veľmi nepohodlné, pretože prehrávač iPod nano 6G je prezentovaný tvorcov ako vynikajúce a najlepšie riešenie pre bežcov a ďalších športovcov. Veľkou nevýhodou modelu je tiež to, že prehrávač neprodukuje video súbory.
Ak sa opäť obrátime k plusom, potom je to nepochybne FM rádio. Dobrá kvalita príjmu, obrovské množstvo staníc je možné pridať do zoznamu obľúbených staníc, tento model od ostatných odlišuje režim „ živá pauza “, v ktorom si hráč dokáže uložiť 15 minút vysielacieho času.
Výdrž batérie prehrávača iPod nano 6G je 24 hodín, v praxi však funguje asi 30 hodín, čo je veľmi veľké plus tohto modelu.
Výhody zariadenia Apple iPod nano 6G sú teda nasledujúce:
- ľahká a kompaktná veľkosť
- špendlík na nosenie prehrávača na oblečení
- vynikajúci rádiový prijímač
- prehrávač je možné používať ako hodiny,
a mínusy sú:
- malá obrazovka a jej pochybná kvalita
- rozhranie nie je užívateľsky prívetivé
- je nemožné ovládať hráča „ naslepo “
- nepodporuje video
- ak nie je k dispozícii žiadne externé príslušenstvo, potom je záznamník zbytočný
- maximálna hlasitosť je nízka.

iPod Nano Color Colors
iPod Nano Color Colors
iPod Nano Color Colors
iPod Nano Color Colors iPod Nano Color Colors iPod Nano Color ColorsHome | Articles

November 26, 2022 22:33:30 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting