Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami

Przedstawiamy państwu czterdziestosześciocalowy telewizor Toshiba z ekranem LCD o rozdzielczości 1920 × 1080 i częstotliwości odświeżania 200 Hz. Toshiba nie stara się podążać za obecnym trendem w zakresie ultracienkich rozwiązań, wypuszczając na rynek telewizory LED, a matrycowe podświetlenie LED wciąż pozostaje w tyle. Autorskie rozwiązanie układu i niezależne sterowanie grupami podświetlanych diod LED pozwala poznać kontrast o niesamowitej głębi poprzez cieniowanie określonych obszarów obrazu. To podświetlenie odróżnia Toshibę 46SV685 od telewizorów innych firm, rozwiązując typowy problem z kontrastem w telewizorach LED.
Wygląd modelu o nazwie „Deep Lagoon” jest tradycyjny dla wielu modeli telewizorów tej firmy. Ekran, otoczony stosunkowo szeroką ramką, a pod nim podświetlane logo firmy, niezawodnie zakrywa matrycę o zwiększonej grubości szkła.
Bogaty panel tylny urządzenia pozwala na podłączenie do niego różnych urządzeń odtwarzających wideo. Zawiera: trzy złącza HDMI (plus jedno od końca), wejście RGB umożliwiające wykorzystanie panelu jako monitor komputera, dwa złącza SCART, złącza do podłączenia sieci lokalnej i Internetu, a także popularne dziś pendrive'y USB . Nie można tu pominąć możliwości podłączenia i przestarzałej technologii - złącza komponentowe i S-video z odpowiednimi wejściami audio.
Telewizory LED firmy Toshiba są konfigurowane za pomocą łatwego w obsłudze, intuicyjnego interfejsu i menu. W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na zaprogramowane ustawienia obrazu „Sklep” wyświetla bardzo jasny obraz o wysokim kontraście, a opcja „Dom” z łagodniejszymi ustawieniami.
I jeszcze jedna wygodna funkcja. Ten model telewizora jest wyposażony w technologię Dolby Volume. Jest to funkcja umożliwiająca automatyczne utrzymywanie tego samego poziomu głośności podczas zmiany kanałów lub źródeł odtwarzania wideo.
Toshiba 46SV685 jest godnym przedstawicielem przedziału cenowego 4000 USD. Być może jest drogi, ale zalety modelu są oczywiste i warte wydanych pieniędzy.

Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami
Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami
Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami
Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikami Zalety telewizorów LED Toshiba nad ich poprzednikamiHome | Articles

December 6, 2022 17:15:53 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting