Wymiary lodówki

Sprzęt AGD jest integralną częścią naszego życia. To, jak wybierzemy ją prawidłowo, określi jej żywotność i nasze wygodne odczucia wynikające z posiadania tej techniki. Jedną z najważniejszych technik w naszym domu jest lodówka. Przed dokonaniem wyboru musisz poznać wszystkie zawiłości swojego asystenta domowego. Początkowo musisz zdecydować o jego wymiarach i objętości. Na podstawie tej funkcji wszystkie lodówki można podzielić na cztery grupy. 1. Małe i dość kompaktowe lodówki. Ta lodówka może być wąska lub niska. Najczęściej w takiej lodówce, jeśli jest zamrażarka, znajduje się ona w jej górnej części. Jeśli weźmiemy pod uwagę zewnętrzne wymiary takich lodówek, mogą się one różnić. Jego wysokość może wynosić od 85 cm do 160 cm. Szerokość tej małej lodówki wynosi 55 cm, a standardowa głębokość to 60 cm.
2. Lodówki typu europejskiego. Szerokość i głębokość takich lodówek to 60 * 60 cm. Ale wysokość może mieć wskaźnik równy 170-205 cm. Jeśli spojrzymy na produkty wytwarzane przez europejskich producentów, widzimy, że większość produkcji składa się z właśnie takie lodówki. Z tego powodu konsument zaczął nazywać tę lodówkę podobną nazwą. Zamrażarka takiego pomocnika domowego znajduje się najczęściej w dolnej części.
3. Lodówka jest niska, ale szeroka i głęboka. Wśród ludzi jest też drugie imię takiej lodówki „ azjatyckiej ”. Ta lodówka najczęściej ma zamrażarkę w górnej części. Zwiększone wymiary szerokości i głębokości pozwalają na wystarczająco duże objętości, pomimo faktu, że na zewnątrz lodówka ma niską wydajność. Szerokość takiej lodówki może wynosić 80 cm, a przy tej szerokości wysokość lodówki wyniesie 170 cm.
4. Lodówka dwustronna (Side-by-Side). Zamrażarka takiej lodówki ma boczne położenie. Taka lodówka ma wysokość około 180 cm, głębokość może wynosić od 60 do 80 cm, szerokość podobnego okazu sięga 100 cm.
Wybierając lodówkę, należy dokładnie wyobrazić sobie przestrzeń, w której będzie się znajdować. Tutaj należy wziąć pod uwagę nie tylko miejsce lodówki, ale także przestrzeń, która będzie wokół niej. Koniecznie należy liczyć na to, że drzwi lodówki się otworzą. Czy będzie dostęp do innych przedmiotów.

Wymiary lodówki
Wymiary lodówki
Wymiary lodówki
Wymiary lodówki Wymiary lodówki Wymiary lodówkiHome | Articles

December 3, 2022 15:29:44 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting