Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic

Wiele osób uważa, że ​​Panasonic produkuje wyłącznie elektronikę, co jest dużym błędem.
Ta popularna na całym świecie firma oprócz elektroniki produkuje doskonałe agregaty chłodnicze. Które z każdym dniem zyskują coraz większą popularność wśród klientów.
Ich główną różnicą jest niski poziom hałasu, a także dzięki zastosowaniu nowej, specjalnie opracowanej ochrony oraz hermetycznie uszczelnionemu silnikowi, są one znacznie mniej narażone na ciepło i działają znacznie dłużej.
Lodówki Panasonic oprócz pięknego i nowoczesnego designu są również jednymi z najwygodniejszych.
Wiele modeli takich lodówek można nazwać jednymi z najlepszych. Zwykle są wyposażone w dwoje wąskich drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach, oszczędzając w ten sposób miejsce do pracy, do otwarcia potrzeba znacznie mniej miejsca.
Wiele lodówek Panasonic wykorzystuje najnowocześniejszy kompresor i wysokiej jakości uszczelnienie drzwi. Dzięki temu zużycie energii przez lodówkę zmniejsza się o jedną piątą.
Specjalna sekcja Chilled Room, przeznaczona do przechowywania mięsa i produktów rybnych, utrzymując je w najbardziej odpowiedniej temperaturze. W tych lodówkach półki wykonane są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które wytrzymuje ogromne obciążenia i wyróżnia się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości. Rozprowadzanie zimnego powietrza w komorach mroźnych i chłodniczych zapewnia wentylator o imponujących wymiarach.
Ponadto lodówki Panasonic używają dozownika antybakteryjnego, który może zwalczać nieprzyjemne zapachy. Katalizator zawarty w przewodzie zwalcza je 24 godziny na dobę. W najnowszych modelach ta funkcja działa lepiej, nawet do ośmiu razy.
Lodówki tej firmy według najnowszych danych należą do dziesięciu najczęściej kupowanych marek. Kolejnym plusem jest usługa pomocy technicznej, która w krótkim czasie zorientuje się, gdzie jest awaria i ją naprawi. W zestawie zawsze znajdują się instrukcje dotyczące pielęgnacji lodówki. Wszystkie lodówki Panasonic są podzielone na dwie grupy: lodówki z jednym silnikiem i dwoma. Oczywiście w każdym z modeli istnieje duża liczba modyfikacji, w wyborze której pomoże Ci jeden z menedżerów. Może to być dodatkowy system Nou-Frost lub specjalny system do chłodzenia komory zamrażarki i wiele innych.

Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic
Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic
Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic
Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic Wyjątkowa jakość japońskich lodówek Panasonic Wyjątkowa jakość japońskich lodówek PanasonicHome | Articles

December 3, 2022 08:23:59 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting