Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań

Chcesz wybrać porządny odkurzacz. Odkurzacz robota Karcher jest odpowiednikiem odkurzacza Rainbow w normalnej cenie.
Plusy:
- wysoki poziom czyszczenia, nieosiągalny innymi metodami
- wiele przydatnych dodatków, takich jak oczyszczanie powietrza, w pomieszczeniach, wykorzystanie go jako kompresora itp. (jest certyfikat Instytutu Alergologii)
- odkurzacz + oczyszczacz powietrza zajmują mało miejsca.
- jest filtr do wody
Cons:
- robi dużo hałasu, poniżej 80 dB.
- choć cena jest niższa niż analogów, to i tak jest bardzo znacząca
Odkurzacz automatyczny Karcher to obecnie najnowsza technologia. Całkowicie wolne od filtrów i worków na kurz. Zgrzewarka jest naprawdę wydajna, wibracje wyczuwalne są kilka centymetrów od niej. Dywany i meble tapicerowane doskonale czyści, po czyszczeniu nawet kolor staje się świeższy. Powietrze jest również świeże i wilgotne. Możesz założyć wąż do dmuchania, co jest naprawdę bardzo fajne - wydmuchaj kurz z komputera / telewizora / wszelkich zakamarków, przebij blokadę w zlewie lub załóż butelkę z rozpylaczem. Specjalnie dla alergików jest gniazdo HEPA! W zasadzie nie tylko dla alergików, ale także dla każdego, kto nie chce oddychać kurzem.
Dla jasności mocy ssania opiszę czyszczenie demonstracyjne Karcher.
Część 1 - wysuszyć szczotką elektryczną. W rezultacie na trzonku szczotki prawie nic nie było, nie było loków itp. W konsekwencji siła ssania jest wystarczająca, aby usunąć to wszystko z wału.
Część 2 to czyszczenie na mokro. Główną opcją jest powolne przesuwanie dyszy do siebie poprzez naciśnięcie przycisku spryskiwacza. Roztwór jest wprowadzany do dywanu i natychmiast wchłaniany z powrotem. W dyszy - „ już się gotuje ”. Pozostaje pasek mokrego dywanu.
Dodatkowa opcja - bardzo brudne miejsce wylewa się obficie z podniesionej dyszy i czekamy, aż się wchłonie i wyczyści. Po chwili zbierz roztwór za pomocą dyszy, aż w dyszy ustanie bulgotanie.
Dywan wysechł wszędzie w przybliżeniu w tym samym czasie (~ 3 godziny).
Po wizualnej demonstracji zdałem sobie sprawę, że odkurzacz jest prawdziwy w normalnej cenie. Nadal jestem pod wrażeniem. Jeśli zależy Ci na jakości - weź odkurzacz robota Karcher.

Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań
Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań
Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań
Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowań Wydajny odkurzacz automatyczny Karcher do różnych zastosowańHome | Articles

November 26, 2022 22:35:27 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting