Wybór przenośnych głośników do iPhone'a

Znalezienie odpowiedniego systemu głośników do produktu Apple w rzeczywistości nie jest łatwym zadaniem. A wszystko dlatego, że wybór wysokiej jakości ofert jest ogromny. Nawet małe, markowe głośniki iPhone'a są w stanie zapewnić doskonały dźwięk, nieporównywalny z ich rozmiarem. Doskonałe, ale bardzo drogie!
Najprostszym rozwiązaniem jest podłączenie do iPhone'a niedrogich głośników z wyjściem 3.5. Tanie i smaczne. Rozważymy kilka odpowiednich i interesujących produktów, aby uzyskać jasny dźwięk w kontekście optymalnego stosunku ceny do jakości.
Stacja dokująca Philips DS300 jest w stanie zapewnić czysty dźwięk przy takiej głośności, że 50 procent jej mocy wystarcza w mieszkaniu. Stację dokującą można w 100 procentach wykorzystać w przestronnych pomieszczeniach, holach - np. Do udźwiękowienia prezentacji. A to kosztuje 86 dolarów. Wśród zalet stacji jest możliwość autonomicznej pracy na bateriach AA. Obecność wejścia audio pozwala na użycie Philips DS300 jako głośników do laptopa. Względne wady to synchronizacja z iPhonem, która w efekcie działa jak komputer PC i telefon tylko wtedy, gdy stacja jest wyłączona.
Dla tych, którzy używają iPhone'a jako głównego odtwarzacza, interesująca będzie specjalna oferta Anycom Fipo Bluetooth Adapter Audio Receiver for iPod. Adapter przesyła muzykę z iPoda / iPhone'a do głośników lub stacji dokującej przez Bluetooth. To rozwiązanie jest odpowiednie dla tych, których marzenie - bezprzewodowe głośniki w iPhonie - nie jest jeszcze przystępne cenowo. Ale adapter kosztuje około 30 USD. Łączy się ze złączem dowolnego głośnika iPhone'a, który następnie działa jako zestaw słuchawkowy Bluetooth i bezprzewodowo odtwarza muzykę z telefonu. Gadżet jest kompaktowy i nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Wszystkie funkcje akustyczne do przełączania ścieżek, regulacji głośności są zachowane. Wady obejmują pewną utratę jakości dźwięku podczas odtwarzania.
W średnim segmencie cenowym pomiędzy tymi produktami warto zwrócić uwagę na system głośników multimedialnych z pilotem i gniazdem USB / TF na iPada, który kosztuje około 60 dolarów. Jego zalety to możliwość odtwarzania zarówno w pionie, jak i poziomie, co jest wygodne podczas oglądania filmów.

Wybór przenośnych głośników do iPhone'a
Wybór przenośnych głośników do iPhone'a
Wybór przenośnych głośników do iPhone'a
Wybór przenośnych głośników do iPhone'a Wybór przenośnych głośników do iPhone'a Wybór przenośnych głośników do iPhone'aHome | Articles

December 3, 2022 05:36:06 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting