Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności

Każdego dnia wśród konsumentów rośnie popularność modeli lodówek z wieloma komorami. Lodówki wielokomorowe łączą w sobie cechy, które zaspokajają główne preferencje konsumentów tej technologii - przestronność i wygodę. Druga nazwa lodówek wielokomorowych to Side by Side, co oznacza „ obok siebie ”. Nazwę tę otrzymali dzięki dwóm drzwiom, które są lustrzane naprzeciwko siebie.
Lodówki wielokomorowe mają następujące główne cechy:
1. Możliwość szybkiego zamrażania żywności bez szronu - super zamrażanie.
2. System NoFrost. Jest to system chłodzenia, który nie wymaga okresowego rozmrażania w przypadku korzystania z lodówki wielokomorowej.
3. Obecność strefy świeżości. Temperatura w tej strefie przyczynia się do długotrwałego zachowania świeżości produktów i zapobiega rozprzestrzenianiu się ich zapachu z poszczególnych produktów na pozostałe strefy chłodziarki.
4. Sygnał dźwiękowy otwartych drzwi. Podaje się, gdy drzwi w lodówce wielokomorowej są otwarte dłużej niż 30 sekund lub nie są prawidłowo zamknięte.
Istnieje możliwość dokupienia lodówki wielokomorowej Side by Side z dodatkowymi udogodnieniami: minibarem, komorą na wino, kostkarkami do lodu. Konstrukcja lodówek wielokomorowych jest bardzo zróżnicowana i pozwala dobrać odpowiedni model do niemal każdego wnętrza kuchni. Lodówki wielokomorowe mają różne kolory: standardowo biały, szary, czarny, brązowy, beżowy i inne.
Chłodziarko-zamrażarka Side by Side jest wyposażona w szklane lub plastikowe półki. Zwykle modele standardowe mają 3 półki umieszczone w górnej części lodówki, aw dolnej 2 plastikowe pojemniki. Otwierane drzwi lodówki obok siebie mają boczne półki, przegródki na olej i tace na jajka.
Modele lodówek wielokomorowych mają funkcję szybkiego zamrażania, która pozwala zachować witaminy i przydatne mikroelementy w produktach. Również lodówki wielokomorowe mają duże zamrażarki.
Jeśli chcesz, aby Twoja lodówka była naprawdę wyjątkowa, możesz spróbować swoich sił jako projektant. Możesz kupić samoprzylepne etykiety lub naklejki i umieścić je na drzwiach lodówki. Mogą to być obrazy kwiatów lub abstrakcyjna kompozycja - cokolwiek chcesz.

Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności
Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności
Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności
Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywności Wielokomorowe lodówki mają wiele zalet w przechowywaniu żywnościHome | Articles

December 5, 2022 20:26:30 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting