Wewnątrz lodówki

Przechowywanie żywności w zamrażarce musi być połączone z użyciem pojemników wyposażonych w kanały powietrzne. Zapewni to swobodny dostęp powietrza i wysokiej jakości przechowywanie zamrożonych produktów. Aby ułatwić przechowywanie masła i sera w lodówce, została wyposażona w specjalną komorę lub naczynie. Niektóre modele lodówek są wyposażone w olejarkę z pokrywą. Można je zainstalować w dowolnym miejscu dogodnym do tych celów.
Pierwsze lodówki przeznaczone do przechowywania jajek. W tym celu stworzono specjalną półkę z wnękami na jajka. Maksymalna liczba jajek, które mogły się w niej zmieścić, wynosiła 18. Jeśli w lodówce nie było jajek, to ta półka nie działała. Aby w lodówce nie było niewykorzystanego miejsca, projektanci zapewnili wyjmowane półki. Liczba zawartych w nich jaj również może osiągnąć 18 sztuk.
Do przechowywania jogurtów, twarogów i innych drobnych produktów w lodówce służą półki umieszczone na bocznych drzwiach lodówki. W tym miejscu najlepiej przechowywać produkty codziennego użytku. Liczba kieszeni w drzwiach może zależeć tylko od potrzeb użytkownika. W przypadku, gdy drzwi lodówki nie są mocno obciążone, będzie w stanie pracować znacznie dłużej niż zaplanowane godziny pracy. Drzwi ugną się pod ciągłym przeciążeniem. Szczelność zostanie zerwana.
Aby zamrozić małe przedmioty, możesz użyć zagłębionych tac. Korzystanie z tacy z akumulatorem zimna pozwoli znacznie szybciej zamrozić jedzenie. Najczęściej te tace są instalowane w górnej części zamrażarki. Akumulator zimna wykonany jest w postaci brykietu, worka, wieczka pojemnika, ozdobnej tacy. Mają dużą pojemność cieplną, co pozwala im zachować chłód.

Wewnątrz lodówki
Wewnątrz lodówki
Wewnątrz lodówki
Wewnątrz lodówki Wewnątrz lodówki Wewnątrz lodówkiHome | Articles

December 3, 2022 14:34:57 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting