Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń

Dziś wiele osób jest przyzwyczajonych do standardowego wyglądu lodówki i nie chce niczego zmieniać w wyglądzie i wymiarach zwykłego akcesorium przeciętnej kuchni każdej gospodyni domowej. Ale nowoczesne technologie nie stoją w miejscu, a nowe różne modele zastępują zwykłe lodówki. Na przykład teraz takie modele lodówek, jak wąskie, zyskują na popularności. Co to jest wąska lodówka? Z wyglądu praktycznie nie różni się od konwencjonalnej lodówki dwukomorowej, ale jej cechą jest mniejszy rozmiar. Z definicji wąska lodówka to lodówka, której szerokość waha się od 48 do 55 cm.
Wąskie lodówki są również dwukomorowe, zamrażarki można umieścić zarówno nad jak i pod spodem, w zależności od modelu i wyobraźni producenta. Objętość takiej lodówki wynosi od 100 do 250 litrów, wysokość może być zupełnie inna, najważniejsze jest to, że estetycznie pasuje do przestrzeni kuchennej. Lodówki te zużywają mniej energii elektrycznej, są ergonomiczne i wygodne w użyciu, a co najważniejsze zajmują mniej miejsca.
Podobnie jak standardowa lodówka, wąska oferuje funkcję super zamrażania, niektóre modele są wyposażone w dodatkowe podświetlenie wnętrza, a także obecność systemu ostrzegawczego, o którym być może zapomniałeś zamknąć drzwi. Lodówka zakłada obecność różnych półek do przechowywania żywności, a także specjalnych pojemników do przechowywania świeżych warzyw i owoców. Drzwiczki mogą służyć do przechowywania różnych napojów, sosów i jajek, co jest bardzo wygodne.
Wąska lodówka zasilana jest energią elektryczną, a odłączona od zasilania przez 10 do 16 godzin przejmuje autonomiczną pracę. Lodówki wykonywane są standardowo w kolorze białym, ale w zależności od producenta można wybrać inny kolor, a także inne materiały np. Stal nierdzewną.
Dziś wąskie lodówki coraz częściej pojawiają się w drogich designerskich kuchniach, w kuchniach tych, którzy lubią eksperymentować, a także w kuchniach zwykłych gospodyń domowych.

Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń
Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń
Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń
Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeń Wąskie lodówki znanych producentów do małych pomieszczeńHome | Articles

December 3, 2022 06:37:41 +0200 GMT
0.024 sec.

Free Web Hosting