Wąska pralka do małej łazienki

W Rosji wzrósł popyt na pralki, przestały już być towarem luksusowym. Ale popyt wzrósł wystarczająco dla wąskich maszyn. Wynika to z niewielkich rozmiarów łazienek i kuchni. Przecież nie każdy ma możliwość posiadania przestronnej łazienki, w której zmieści się spory samochód i odpływ prysznicowy.
Biorąc pod uwagę kolejny czynnik, że pralki Bosch są poszukiwane głównie w Rosji, firma zdecydowała się je tutaj produkować. W ten sposób oszczędza się czas na dostawę gotowych produktów bezpośrednio do konsumenta, a także staje się możliwe znaczne obniżenie ich kosztów z powodu tej samej dostawy, a także kosztów celnych.
Dlatego wąskie pralki Bosch są teraz w stanie szybciej reagować na zapotrzebowanie rynku w Rosji. W końcu minął rok od otwarcia specjalnej linii do ich produkcji pod St. Petersburgiem.
Od dawna planowana jest specjalna produkcja pralek wąskotorowych Bosch „Classixx 5”: WLF 20171 CE, WLF 20271 CE i WLF 24271 CE. Producent przybliżył je jak najbardziej do wymagań Rosjan. Jest to podyktowane ogromną chęcią podbicia tej niszy na rynku pralek, a także możliwością dostarczenia takich modeli w optymalnej cenie, która może usatysfakcjonować naszego konsumenta.
Modele te mają pewne parametry, które powinny spodobać się Rosjanom. Na przykład program „ Super Fast 30 ” pomoże każdej gospodyni domowej umyć się w ciągu pół godziny, aby mogła dalej korzystać z wąskiej pralki Bosch. Jest to bardzo istotna funkcja, jeśli nie można prać codziennie, ponieważ wiele gospodyń domowych wciąż może sobie pozwolić na zorganizowanie dużego prania tylko raz w tygodniu. Wcześniej ta funkcja była dostępna tylko w drogich modelach.
Ponadto częste, ale krótkie pranie oszczędza energię elektryczną i proszek do prania, dzięki czemu pranie jest zawsze idealnie czyste. Nowe modele mają również większe obciążenie, które zostało zwiększone z 3 do 5 kg. Oszczędza to również czas na pranie. Pozwala również prać większe rzeczy w wąskiej pralce Bosch.
Prędkość wirowania w wąskich pralkach Bosch została zwiększona do 1000-1200 obr / min. Prawie wszystkie modele posiadają wyświetlacz, a elektronika Bosch sprawi, że pranie będzie szybkie i przyjemne, ponieważ maszyny są łatwe w obsłudze. Dostępne są funkcje takie jak „ dodatkowe płukanie ”, minutnik itp.

Wąska pralka do małej łazienki
Wąska pralka do małej łazienki
Wąska pralka do małej łazienki
Wąska pralka do małej łazienki Wąska pralka do małej łazienki Wąska pralka do małej łazienkiHome | Articles

December 5, 2022 19:28:17 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting