Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže

Už dlho nikoho neprekvapuje hojnosť všetkých druhov zabudovanej technológie. To ale vôbec neznamená, že vstavané spotrebiče nie sú veľmi populárne - naopak, jeho predaj z roka na rok rastie. To však nie je prekvapujúce: vzhľadom na počet malých bytov v našej krajine a počet obyvateľov v nich žijúcich, ktorí sa zo všetkých síl snažia aspoň trochu rozšíriť dostupný životný priestor, je zabudovaná technológia má svetlú budúcnosť. Platí to najmä pre chladničky, ktoré sa vždy preslávili tým, že v kuchyni zaberajú veľa miesta. Preto bude fér diskutovať o druhoch zabudovaných chladničiek a o tom, ako ich inštalovať.
Ako postaviť chladničku?
Rôzne modely zabudovaných chladničiek sa vyznačujú systémom vrchlíka dverí. Chladničku je možné zabudovať do skrinky bez použitia pántov. Toto je systém „ zberača “: predné dvere skrinky sú pripevnené priamo k dverám chladničky a obidve dvere sa počas pohybu navzájom nepohybujú.
Ak je chladnička zabudovaná do skrinky s pántmi na dverách, potom ide o alternatívny systém koľajníc. Dvere skrinky a chladničky sa pri pohybe navzájom posúvajú. Vďaka tomuto systému je hmotnosť oboch dverí rovnomerne rozložená medzi závesy skrinky a zabudovanú chladničku.
Do dizajnovej kuchynskej súpravy podľa vášho výberu je možné zabudovať chladničku akejkoľvek veľkosti. Môže to byť malá chladiaca komora veľkosti stolovej dosky alebo vysoké chladničky až po strop.
Chladnička vôbec nemusí vyzerať ako šatníková skriňa. Napríklad jedinečnou novinkou od spoločnosti Ariston je chladiaci box s priehľadnými stenami. Bez otvorenia chladničky môžete okamžite vidieť výrobky v nej. Jedná sa o funkčný a moderný chladiaci spotrebič, ktorý sa ľahko hodí do každého kuchynského priestoru.
Vlastnosti vstavaných chladničiek
Vstavané chladničky majú rovnaké funkcie ako bežné chladničky, navyše majú množstvo výhod:
1. Režimy úspory energie. Môžete ich zapnúť počas dovolenky, aby ste nemuseli nechávať pootvorené dvere chladničky;
2. „ Nulová kamera “. Táto funkcia umožňuje skladovať potraviny pri optimálnej teplote a vlhkosti, čo vám umožňuje udržiavať ich čerstvé dlhšie ako v bežnej chladničke;
3. Ziskovosť. Vstavané chladničky majú dobrú tepelnú izoláciu stien;
4. Nízky šum v pozadí. Dekoratívne panely zabraňujú prenikaniu hluku do kuchynského priestoru
5. Kapacita. Vstavané spotrebiče zaberajú menej miesta, ale zároveň majú väčšiu kapacitu.
Chladnička môže byť zabudovaná do takmer každého interiéru domu, kancelárie, výkladov.

Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže
Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže
Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže
Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže Vstavané chladničky: typy a spôsoby montáže Vstavané chladničky: typy a spôsoby montážeHome | Articles

December 5, 2022 21:05:13 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting