Vo vnútri chladničky

Skladovanie potravín v mrazničke musí byť sprevádzané používaním nádob, ktoré sú vybavené vzduchovými kanálmi. To zabezpečí voľný prístup vzduchu a vysoko kvalitné skladovanie mrazených výrobkov. Pre uľahčenie skladovania masla a syrov v chladničke je vybavená špeciálnou priehradkou alebo nádobou. Niektoré modely chladničiek sú vybavené olejničkou s vekom. Môžu byť inštalované na akomkoľvek mieste vhodnom pre tieto účely.
Prvé chladničky zabezpečovali skladovanie vajec. Na to bola vytvorená špeciálna polica s priehlbinami pre vajcia. Maximálny počet vajec, ktoré sa do nej zmestili, bolo 18. Ak v chladničke neboli vajcia, potom táto polica nefungovala. Aby sa zabezpečilo, že v chladničke nebude žiadny nevyužitý priestor, dizajnéri poskytli odnímateľné police. Počet vajec v nich mohol tiež dosiahnuť 18 kusov.
Na uskladnenie jogurtov, tvarohov a iných drobných výrobkov v chladničke sú na bočných dverách chladničky umiestnené police. Najlepšie je skladovať na tomto mieste výrobky každodennej potreby. Počet dverových vreciek môže závisieť iba od potrieb používateľa. V prípade, že dvere chladničky nie sú príliš zaťažené, budú schopné pracovať oveľa dlhšie ako je plánovaná pracovná doba. Dvere sa ohnú od neustáleho preťaženia. Tesnosť bude porušená.
Na zmrazenie malých predmetov môžete použiť zapustené zásobníky. Použitie podnosu so studeným akumulátorom vám umožní zmraziť jedlo oveľa rýchlejšie. Najčastejšie sú tieto zásobníky inštalované v hornej časti mrazničky. Chladiaci akumulátor je vyrobený vo forme brikety, tašky, viečka nádoby, ozdobného podnosu. Majú vysokú tepelnú kapacitu, čo im umožňuje chladiť.

Vo vnútri chladničky
Vo vnútri chladničky
Vo vnútri chladničky
Vo vnútri chladničky Vo vnútri chladničky Vo vnútri chladničkyHome | Articles

November 28, 2022 16:38:06 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting