Vlastnosti mrazničky

Najdôležitejšie vlastnosti mrazničiek je možné porovnať s vlastnosťami chladničiek. Patrí medzi ne užitočný objem mrazničky, klimatická trieda, koľko elektriny zariadenie spotrebuje. Existujú však ukazovatele, ktoré sú pre mrazničky jedinečné. Žiadny mrazový systém. Týmto systémom je vybavená každá západná chladnička. Ak vezmeme do úvahy ruský trh, potom môžete nájsť iba jednu spoločnosť, ktorá ho používa. Toto je Stinol. Ale aj najhorlivejší odporcovia tohto systému sa zhodujú, že je mnohokrát pohodlnejší a efektívnejší. Ak sú výrobky skladované dlho, potom nebudú vyzerať ako zmrznutá hrudka. Ale systém "No frost" má tiež negatívnu stránku.
Jeho použitie podporuje rýchlejšie odparovanie vlhkosti z povrchu výrobkov. Vďaka tomu zmrazený produkt v takejto chladničke oveľa rýchlejšie vysuší. Takže ak máte doma s týmto systémom mrazničku, je lepšie skladovať všetky výrobky v zabalenej forme. Chladnička vybavená bez mrazu, netreba rozmrazovať. Ale z hygienických dôvodov sa odporúča vetranie a umývanie raz ročne. Klasické chladničky je potrebné raz ročne vypnúť, čím sa otvorí odtokový otvor. V takom prípade je potrebné dať nádobu, kam bude odtekať voda z taveniny.
Mrazničky majú tiež vlastný režim rýchleho zmrazovania. Použitie tejto metódy vám umožňuje veľmi rýchlo zmraziť jedlo. Zároveň v ňom zostanú zachované všetky dostupné vitamíny a živiny. Dôležitým faktom je, že ľadové kryštály sa nemôžu v potravinách vytvárať počas procesu rýchleho zmrazovania. Vďaka tomu sa bunková membrána nerozbije. Tento jav je možné pozorovať u tých výrobkov, ktoré sa zmrazujú postupne.
Aby ste mohli použiť režim rýchleho zmrazenia, je potrebné túto funkciu aktivovať vopred, päť hodín pred okamihom, keď sú tam umiestnené výrobky. Teplota bude postupne klesať. Po prípravnej chvíli môžete rozložiť všetky potrebné produkty na zmrazenie. Okamžite zamrznú a nebudú môcť svojou teplou ohriať blízke jedlá. Po dni je možné fotoaparát prepnúť do režimu „ ukladania “.

Vlastnosti mrazničky
Vlastnosti mrazničky
Vlastnosti mrazničky
Vlastnosti mrazničky Vlastnosti mrazničky Vlastnosti mrazničkyHome | Articles

December 3, 2022 07:47:06 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting