Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín

Každý deň medzi spotrebiteľmi rastie popularita modelov chladničiek s mnohými komorami. Viackomorové chladničky kombinujú funkcie, ktoré uspokoja hlavné preferencie spotrebiteľov tejto technológie - priestrannosť a pohodlie. Druhý názov viacpriestorových chladničiek je Side by Side, čo znamená „ bok po boku “. Toto meno dostali vďaka dvom dverám, ktoré sú zrkadlovo umiestnené oproti sebe.
Viackomorové chladničky majú tieto hlavné vlastnosti:
1. Možnosť rýchleho zmrazenia potravín bez mrazu - super zmrazenie.
2. Systém NoFrost. Jedná sa o chladiaci systém, ktorý pri používaní viacpriestorovej chladničky nevyžaduje pravidelné odmrazovanie.
3. Prítomnosť zóny sviežosti. Teplota v tejto zóne prispieva k dlhodobému zachovaniu čerstvosti výrobkov a zabraňuje šíreniu ich vône z konkrétnych výrobkov do zvyšných zón chladničky.
4. Zvukový signál otvorených dverí. Podáva sa, ak sú dvere vo viacpriestorovej chladničke otvorené dlhšie ako 30 sekúnd alebo ak nie sú správne zatvorené.
Môžete si kúpiť viacpriestorovú chladničku Side by Side s dodatočným vybavením: minibar, vínna komora, výrobníky ľadu. Dizajn viacpriestorových chladničiek je veľmi rôznorodý a umožňuje vám zvoliť správny model pre takmer akýkoľvek interiér kuchyne. Viackomorové chladničky majú rôzne farby: štandardná biela, šedá, čierna, hnedá, béžová a iné.
Chladnička s mrazničkou Side by Side je vybavená sklenenými alebo plastovými policami. Štandardné modely majú zvyčajne 3 police umiestnené v hornej časti chladničky a v spodnej časti sú nainštalované 2 plastové nádoby. Dvere chladničky Side by Side, ktoré sa otvárajú, majú bočné police, priehradky na olej, podnosy na vajcia.
Modely viackomorových chladničiek majú funkciu rýchleho zmrazenia, ktorá umožňuje zachovať vitamíny a užitočné mikroelementy vo výrobkoch. Viackomorové chladničky majú tiež veľké mrazničky.
Ak chcete urobiť svoju chladničku skutočne jedinečnou, môžete sa vyskúšať ako dizajnér. Môžete si kúpiť samolepiace štítky alebo nálepky a umiestniť ich na dvere chladničky. Môžu to byť obrázky kvetov alebo abstraktná kompozícia - čokoľvek chcete.

Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín
Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín
Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín
Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravín Viackomorové chladničky majú veľa výhod pri skladovaní potravínHome | Articles

November 27, 2022 05:05:13 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting