Vestfrost

Jedným z najslávnejších mien na trhu výroby chladničiek je spoločnosť Vestfrost. Táto dánska spoločnosť je pomerne mladá. Táto spoločnosť sa objavila na trhu domácich spotrebičov v roku 1963. Založil ju Arne Hoywig. Vďaka neprekonateľnej genialite tohto vodcu si spoločnosť mohla po niekoľkých rokoch získať popularitu. Zárukou takejto popularity bola najlepšia kvalita tovaru, ktorý Vestfrost vyrobil. Počas prác sa sledovala aj kvalita surovín. Spoločnosť sa neustále rozvíjala. Objemy výroby Vestfrostu sa z roka na rok zvyšovali. Po siedmich rokoch existencie začala spoločnosť pracovať v dvojzmennej prevádzke. V roku 1973 sa stala divíziou spoločnosti Electrolux. Výrobný proces sa zvýšil z dôvodu privedenia železničnej trate do závodu.
V osemdesiatych rokoch spoločnosť ako jedna z prvých využívala technológie, ktoré znižujú škodlivé účinky na vonkajšie prostredie. Tento údaj bol prakticky nulový. Spoločnosť zaujala vedúce postavenie vo výrobe chladničiek, ktoré neobsahovali freóny CFC a HCFC. Spoločnosť dodáva ročne do všetkých častí sveta 800 000 chladničiek a mrazničiek.
Zamestnáva takmer dvetisíc kvalifikovaných zamestnancov. Spoločnosť má deväť tovární na výrobu produktov na použitie. 96% výrobkov spoločnosti sa vyváža. Vzhľadom na tento vysoký výkon bola spoločnosti Vestfrost udelená cena dánskeho kráľa. Táto medaila oceňuje kvalitu, ako aj spoľahlivosť a ekologickosť všetkých výrobkov, ktoré sa vyrábajú pod značkou Vestfrost.
Spoločnosť sa ako prvá odklonila od štandardnej bielej farby chladničiek. Farbu chladničky určovali priania zákazníkov. Bol to úplne prvý krok, ktorý spoločnosť posunul vpred. Chladničky našli svoj vlastný nový dizajn. Farebná schéma týchto chladničiek má dvanásť odtieňov. Chladničky majú dva kompresory. Teplota mrazničky má výstražný senzor. Vybavenie chladničiek superzmrazovacím systémom umožňuje tiež ich uvedenie do popredia. Spolu s výrobou chladničiek sa spoločnosť venuje aj výrobe mrazničiek. Keďže výrobca pozná svoju najvyššiu kvalitu, má päťročný záručný servis.

Vestfrost
Vestfrost
Vestfrost
Vestfrost Vestfrost VestfrostHome | Articles

November 28, 2022 18:03:55 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting