Vestfrost

Jedną z najbardziej znanych na rynku firm zajmujących się produkcją lodówek jest firma Vestfrost. Ta duńska firma jest stosunkowo młoda. Firma ta pojawiła się na rynku AGD w 1963 roku. Został założony przez Arne Hoywig. Dzięki niezrównanemu geniuszowi tego lidera, firma po kilku latach była w stanie zdobyć popularność. Gwarancją takiej popularności była najlepsza jakość produktów, które wyprodukował Vestfrost. W trakcie prac monitorowano również jakość surowców. Firma stale się rozwijała. Wielkość produkcji Vestfrost rosła z roku na rok. Po siedmiu latach istnienia firma zaczęła pracować na dwie zmiany. W 1973 roku stał się oddziałem firmy Electrolux. Proces produkcyjny został przyspieszony ze względu na doprowadzenie linii kolejowej do zakładu.
W latach osiemdziesiątych firma jako jedna z pierwszych zastosowała technologie ograniczające szkodliwy wpływ na środowisko zewnętrzne. Ta liczba była praktycznie zerowa. Firma zajęła wiodącą pozycję w produkcji lodówek niezawierających freonów CFC i HCFC. Firma dostarcza rocznie 800 000 lodówek i zamrażarek do wszystkich części świata.
Zatrudnia prawie dwa tysiące wykwalifikowanych pracowników. Firma posiada dziewięć fabryk produkujących produkty do użytku. 96% produktów firmy jest eksportowanych. W związku z tak wysoką wydajnością Vestfrost otrzymał nagrodę króla duńskiego. Ten medal jest wyrazem uznania dla jakości, a także niezawodności i przyjazności dla środowiska wszystkich produktów wytwarzanych pod marką Vestfrost.
Firma jako pierwsza odeszła od standardowego białego koloru lodówek. Kolor lodówki został określony przez życzenia klientów. To był pierwszy krok, który pchnął firmę do przodu. Lodówki znalazły swój własny nowy projekt. Kolorystyka tych lodówek ma dwanaście odcieni. Lodówki mają dwie sprężarki. Temperatura zamrażarki posiada czujnik ostrzegawczy. Wyposażenie lodówek w system super zamrażania pozwala również na postawienie ich na pierwszym planie. Oprócz produkcji lodówek firma zajmuje się produkcją zamrażarek. Znając jego najwyższą jakość, producent posiada pięcioletni serwis gwarancyjny.

Vestfrost
Vestfrost
Vestfrost
Vestfrost Vestfrost VestfrostHome | Articles

December 3, 2022 19:14:25 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting