Vedľa seba, Gaggenau

Veľké množstvo spotrebiteľov si môže na základe životných podmienok dovoliť iba chladničku európskeho typu. Ale v dnešnej dobe je dosť tých bytov, ktoré môžu pohodlne umiestniť do kuchyne chladničku v americkom štýle. Takáto chladnička je navyše umeleckým dielom, ktoré dôstojne pozdraví všetkých hostí. Jedným z týchto modelov je chladnička „side-by-side“, ktorú vyrába spoločnosť Gaggenau. SK 535 má klasický americký štýl výkonu. Ak sa pozriete do tejto chladničky, nájdete zónu sviežosti, ktorá je určená na skladovanie mäsa a rýb. K dispozícii sú dve priehradky na chladenie nápojov. Maslo sa musí skladovať v osobitne určenej priehradke. Skladovanie zelene a zeleniny má byť v dvoch priehradkách. Môžu regulovať hladinu vlhkosti. Mraznička je vybavená systémom No-Frost. Užitočný objem tejto chladničky je 600 litrov. V chladničke vedľa seba sa dajú skladovať potraviny celý mesiac. V takom prípade budú mať všetky výživné látky v potravinách pôvodné hodnoty. Rozmrazovanie v takejto chladničke nie je zabezpečené z dôvodu použitia systému No-Frost.
Chladnička má sedem klimatických zón. Teploty je možné nastavovať nezávisle, podľa potreby. Chladnička SK 535 je svojimi vlastnosťami dosť profesionálna chladnička. Je určený pre každý typ produktu s vlastnými indikátormi teploty a vlhkosti. Ovládací systém v chladničke je elektronický. Všetko sa zobrazuje na farebnom displeji, pomocou ktorého môžete robiť akékoľvek zmeny v prevádzke chladničky. V ktorejkoľvek z komôr môžete nastaviť požadovanú teplotu.
Bočná chladnička SK 535 dokáže pripraviť pitnú vodu a ľad. K tomu je poskytnuté špeciálne zariadenie. Do stroja sa zmestí naraz päťsto kociek pripraveného ľadu. Môžu mať aj členitý vzhľad. Prístroj obsahuje aj jeden a pol litra ľadovej vody. Pred ochladením alebo zmrazením je voda podrobená potrebnému vyčisteniu od všetkých škodlivých nečistôt. Tento model je možné vyrobiť vstavaný do kuchynského nábytku alebo môže mať samostatne stojaci vzhľad.

Vedľa seba, Gaggenau
Vedľa seba, Gaggenau
Vedľa seba, Gaggenau
Vedľa seba, Gaggenau Vedľa seba, Gaggenau Vedľa seba, GaggenauHome | Articles

December 3, 2022 06:51:00 +0200 GMT
0.027 sec.

Free Web Hosting