Výrobník ľadu na ľad

Čisto americký vynález je výrobcom ľadu. Používa sa v chladničkách, ktorých model má polohu Side-by-Side. Je to systém, ktorý je zabudovaný do dverí chladničky. Jeho funkciou je nepretržité zásobovanie chladenou pitnou vodou a ľadom. V chladničke sa denne vyprodukujú až štyri kilogramy rafinovaného ľadu. Môžu to byť štandardné kocky alebo ľadová drť. Ak vezmeme do úvahy drahý model chladničky, potom je vybavená elektronickým ovládaním. Na dotykovom paneli chladničky Side-by-side musíte aktivovať požadovaný prevádzkový režim, ktorý momentálne potrebujete. Najčastejšie si môžete zvoliť jednu z dostupných možností: „ kocka ľadu “, „ ľadová drť “ alebo „ studená voda “.
Pred vstupom do výrobníka ľadu je voda podrobená povinnému čisteniu. Potom voda steká do formy, kde sa tvoria kocky. Voda zamŕza a vrstvu po vrstve vytvára kocku ľadu. Ale ak má výrobník ľadu funkciu drveného ľadu, potom je výsledný ľad drvený mlynom. Aby tento systém na výrobu ľadu fungoval, musí byť chladnička pripojená k zdroju. K tomu je vhodná medená alebo plastová hadica. Kohútik je vyrezaný do vodovodného potrubia. Pomocou adaptérov musíte pripojiť hadicu. A aby mohla voda pretekať už vyčistená, je potrebné zaobstarať si filter.
S jeho pomocou bude prebiehať mechanické a chemické čistenie vody od všetkých druhov škodlivých nečistôt. Banka filtra má vložku. Musí sa meniť raz ročne. Na zadnej strane chladničky je otvor, do ktorého je pripevnená táto náplň. Ak vezmeme do úvahy náklady na toto pripojenie, bude to spolu so všetkou prácou a materiálom stáť okolo 140 dolárov. Zároveň tam bude zabezpečený žeriav, ktorý musí byť počas dlhej neprítomnosti vypnutý.
Ak odporúčanie výrobcu označuje model odporúčaného náhradného filtra, je najlepšie kúpiť si iba túto kazetu. Najčastejšie sú značka filtra a značka jednotky identické. Jeden bankový filter stojí asi päťdesiat dolárov. Odsedí si osem mesiacov. Filter s dvoma bankami stojí viac. Jeho cena môže dosiahnuť dvestopäťdesiat dolárov. Ale tento filter vydrží dvakrát tak dlho ako obvykle.

Výrobník ľadu na ľad
Výrobník ľadu na ľad
Výrobník ľadu na ľad
Výrobník ľadu na ľad Výrobník ľadu na ľad Výrobník ľadu na ľadHome | Articles

November 28, 2022 02:32:46 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting