Výrobcovia chladničiek side-by-side

Každá spoločnosť považuje vytvorenie ideálneho modelu chladničky Side-by-side za limit svojej dokonalosti. Väčšina výrobkov prezentovaných na regáloch v obchodoch patrí európskym výrobcom. Pre chladničku existuje aj koncept tuningu. V tomto prípade ide o odovzdanie chladničky typu Side-by-side do európskej továrne. Ten istý sa podieľa na konečnej úprave tohto modelu. Všetky sklopné prvky, zdobenie detailov, ako aj sklopné panely sa zmenia na tie, ktoré sa pre tento model považujú za úspešnejšie. Všetky technické vnútornosti chladničky zostávajú rovnaké, ktoré vytvoril výrobca. Dizajnová fantázia pri tuningových prácach nemá hranice. Pri práci sa používajú najzaujímavejšie a najdrahšie materiály. Momentálne je možné objednať akýkoľvek model. Najpopulárnejšie značky, ktoré sú v Európe známe, sú nemecké, švédske a talianske. Ide napríklad o WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH, LIEBHERR a niektorých ďalších výrobcov. Každá spoločnosť má chladničky typu side-by-side, ktoré môžu byť nielen samostatne stojace, ale aj zabudovateľné.
Odhady nákladov na takéto chladničky patria k najvyšším. Najlacnejšia chladnička Side-by-side od spoločnosti Bosch bude kupujúceho stáť 2 700 dolárov. Pokiaľ ide o chladničky s vyladením, potom za toto potešenie budete musieť zaplatiť ešte viac. Pokiaľ bude tuning vystavená chladnička s menom známej značky, potom bude aj tento model neskutočne drahý.
Americké značky chladničiek typu Side-by-side majú názvy GENERAL ELECTRIC, AMANA, VIKING a niektorí ďalší výrobcovia. Tieto chladničky môžu mať primeranú cenu, ktorú si môže dovoliť každá rodina. Ale existujú aj také kópie, ktorých cena dosahuje 15 000 dolárov. Všetci americkí výrobcovia sa počas výroby zaviazali ku kvalite. Preto sú kovania, rovnako ako všetky povrchové úpravy, veľmi pevné a odolné. Dvere vydržia zaťaženie rovné šesťdesiat kilogramov.
Medzi kórejskými značkami sa rozlišujú spoločnosti DAEWOO, LG a Samsung. Spĺňajú potreby štandardnej rodiny so stredným príjmom. K dispozícii je pomerne veľa možností. Napríklad takmer každý model kórejskej značky má nasledujúce funkcie:
-teplota je elektronicky nastaviteľná
- ovládací panel je vyrobený vo forme displeja z tekutých kryštálov
- je vybavený dávkovač, ktorý zabezpečuje chladiacu vodu a tiež výrobu ľadu.
- je tu minibar.

Výrobcovia chladničiek side-by-side
Výrobcovia chladničiek side-by-side
Výrobcovia chladničiek side-by-side
Výrobcovia chladničiek side-by-side Výrobcovia chladničiek side-by-side Výrobcovia chladničiek side-by-sideHome | Articles

November 29, 2022 12:23:14 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting