Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely

Chcete si zvoliť slušný vysávač. Robotický vysávač Karcher je obdobou vysávača Rainbow za normálnu cenu.
Klady:
- vysoká úroveň čistenia, ktorá je inými metódami nedosiahnuteľná
- veľa užitočných doplnkov, ako je čistenie vzduchu, v interiéroch, jeho použitie ako kompresora atď. (existuje certifikát od Alergologického ústavu)
- vysávač + čistič vzduchu zaberajú málo miesta.
- je tam vodný filter
Zápory:
- vydáva veľa šumu, pod 80 dB.
- hoci je cena nižšia ako cena analógov, je stále veľmi významná
Robotický vysávač Karcher je v súčasnosti najnovšou technológiou. Úplne bez filtrov a vreciek na prach. Elektrofúzny stroj je skutočne efektívny, vibrácie sú cítiť pár cm od neho. Koberce a čalúnený nábytok dokonale čistia, po vyčistení sa farba stáva sviežejšou. Vzduch je tiež čerstvý a vlhký. Môžete si nasadiť hadicu na fúkanie, ktorá je naozaj veľmi chladná - vyfúknuť prach z počítača / televízora / akýchkoľvek rohov, prebiť upchatie v umývadle alebo nasadiť fľašu s rozprašovačom. Špeciálne pre alergikov je k dispozícii zásuvka HEPA! V zásade nielen pre alergikov, ale aj pre všetkých, ktorí nechcú dýchať prach.
Pre názornosť sacieho výkonu popíšem predvádzacie čistenie Karcher.
1. časť - vysušte pomocou elektrickej kefy. Výsledkom bolo, že na drieku kefky nebolo takmer nič, žiadne zvlnené vlasy atď. V dôsledku toho je sací výkon dostatočný na to, aby sa toto všetko dalo z hriadeľa odstrániť.
Časť 2 je mokré čistenie. Hlavnou možnosťou je pomaly posúvať trysku smerom k sebe stlačením tlačidla striekania. Roztok sa vloží do koberca a okamžite sa absorbuje späť. V tryske - " už vrie ." Zostáva pás mokrého koberca.
Ďalšia možnosť - veľmi znečistené miesto sa vyleje z trysky, ktorú ste zdvihli, a my čakáme, kým sa absorbuje a vyčistí. Po chvíli zhromaždite roztok pomocou trysky, kým sa v tryske prestane bublať.
Koberec vyschol všade približne za rovnaký čas (~ 3 hodiny).
Po vizuálnej ukážke som si uvedomil, že vysávač je skutočný za normálnu cenu. Stále na mňa robí dojem. Ak chcete kvalitu - vezmite si robotický vysávač Karcher.

Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely
Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely
Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely
Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účely Výkonný robotický vysávač Karcher na rôzne účelyHome | Articles

December 3, 2022 07:14:23 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting