Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom

Predstavujeme vám štyridsaťšesťpalcovú televíziu Toshiba s LCD obrazovkou s rozlíšením 1920 × 1080 a obnovovacou frekvenciou 200 Hz. Spoločnosť Toshiba sa pri vydávaní svojich LED televízorov nesnaží nasledovať súčasný trend ultratenkých riešení a matičné LED podsvietenie stále zaostáva. Patentované riešenie usporiadania a nezávislé ovládanie skupín podsvietenia LED diód vám umožňuje spoznať kontrast úžasnej hĺbky zatienením určitých oblastí obrazu. Toto podsvietenie odlišuje Toshiba 46SV685 od televízorov iných spoločností, čím rieši typický problém s kontrastom pre LED televízory.
Vzhľad modelu s názvom „Deep Lagoon“ je tradičný pre mnoho modelov televízorov spoločnosti. Obrazovka, ktorá je orámovaná pomerne širokým rámom s podsvieteným logom spoločnosti pod ním, spoľahlivo zakrýva matricu so zväčšenou hrúbkou skla.
Bohatý zadný panel zariadenia umožňuje pripojiť k nemu rôzne zariadenia na reprodukciu videa. Obsahuje: tri konektory HDMI (plus jeden z konca), vstup RGB, ktorý umožňuje používať panel ako monitor počítača, dva konektory SCART, konektory na pripojenie lokálnej siete a internetu a dnes populárne USB disky. . Tu nie je vylúčená možnosť pripojenia a zastaranej technológie - komponentné a S-video konektory so zodpovedajúcimi zvukovými vstupmi.
Televízory Toshiba LED sa konfigurujú pomocou ľahko použiteľného intuitívneho rozhrania a ponuky. Tu by som chcel poznamenať, že prednastavené nastavenia obrazu „Shop“ zobrazuje veľmi jasný obraz s vysokým kontrastom a možnosť „Home“ s mäkšími nastaveniami.
A ešte jedna pohodlná funkcia. Tento model televízora je vybavený technológiou Dolby Volume. Toto je funkcia na automatické udržanie rovnakej úrovne hlasitosti pri zmene kanálov alebo zdrojov prehrávania videa.
Toshiba 46SV685 je dôstojným zástupcom cenového rozpätia 4 000 dolárov. Možno je to drahé, ale výhody modelu sú zrejmé a stojí za vynaložené peniaze.

Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom
Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom
Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom
Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcom Výhody televízorov LED od spoločnosti Toshiba oproti svojim predchodcomHome | Articles

December 3, 2022 17:50:18 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting