Výber prenosných reproduktorov pre iPhone

Nájsť ten pravý reproduktorový systém pre produkt Apple nie je v skutočnosti ľahká úloha. A to všetko preto, lebo výber kvalitných ponúk je obrovský. Aj malé značkové reproduktory pre iPhone sú schopné poskytovať vynikajúci zvuk, neporovnateľný s ich veľkosťou. Vynikajúci, ale veľmi drahý!
Najjednoduchším riešením je pripojiť k telefónu iPhone lacné reproduktory s výstupom 3,5. Lacné a veselé. Zvážime niekoľko relevantných a zaujímavých produktov na získanie jasného zvuku v kontexte optimálneho pomeru cena / kvalita.
Dokovacia stanica Philips DS300 je schopná vydávať čistý zvuk pri takej hlasitosti, že v byte stačí 50 percent jeho výkonu. Dokovaciu stanicu je možné stopercentne použiť v priestranných miestnostiach a sálach - napríklad na ozvučenie prezentácií. A to za cenu 86 dolárov. Medzi výhody stanice patrí možnosť autonómnej prevádzky z AA batérií. Prítomnosť zvukového vstupu umožňuje používať Philips DS300 ako reproduktory pre laptop. Medzi relatívne nevýhody patrí synchronizácia s iPhone, ktorý vo výsledku funguje ako počítač a telefón iba pri vypnutej stanici.
Pre tých, ktorí používajú iPhone ako svoj hlavný prehrávač, bude zaujímavá špeciálna ponuka audio prijímača Anycom Fipo Bluetooth Adapter pre iPod. Adaptér prenáša hudbu z prehrávača iPod / iPhone do reproduktorov alebo dokovacej stanice cez Bluetooth. Toto riešenie je vhodné pre tých, ktorých sen - bezdrôtové reproduktory pre iPhone - ešte nie je cenovo dostupný. Ale adaptér stojí asi 30 dolárov. Pripojí sa ku konektoru ľubovoľného reproduktora pre iPhone, ktorý potom funguje ako náhlavná súprava Bluetooth a bezdrôtovo prehráva hudbu z telefónu. Modul gadget je kompaktný a nevyžaduje ďalší zdroj energie. Všetky akustické funkcie pre prepínanie stôp a nastavenie hlasitosti sú zachované. Medzi nevýhody patrí určitá strata kvality zvuku počas prehrávania.
V strednom cenovom segmente medzi týmito produktmi stojí za zmienku multimediálny reproduktorový systém s diaľkovým ovládaním a USB / TF slotom pre iPad, ktorý stojí asi 60 dolárov. Medzi jeho výhody patrí možnosť hrať vertikálne aj horizontálne, čo je vhodné pri sledovaní videí.

Výber prenosných reproduktorov pre iPhone
Výber prenosných reproduktorov pre iPhone
Výber prenosných reproduktorov pre iPhone
Výber prenosných reproduktorov pre iPhone Výber prenosných reproduktorov pre iPhone Výber prenosných reproduktorov pre iPhoneHome | Articles

December 6, 2022 15:19:34 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting