Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely

Dnes sa vysávač stal neoddeliteľnou súčasťou upratovania priestorov. Preto bolo vykonané veľké množstvo rôznych testov od populárnych výrobcov. Testy vysávača odhalili výhody a nevýhody, silné a slabé stránky každého z nich.
LG Kompressor je jedným z inovatívnych modelov. Jeho výhodou je veľká kapacita prachovej banky. To sa dosiahlo pomocou systému na lisovanie prachu.
Bosch Ergomaxx Professional. Kvalitný nemecký vysávač s pekným dizajnom.
Karcher VC6300 je tiež pomerne kvalitné zariadenie nemeckých výrobcov s jasne žltou farbou, ktoré sa vyznačuje tichým chodom.
Samsung Stealth SC9560 je štýlový a krásny vysávač, ktorý si svojim vzhľadom získal veľké množstvo spotrebiteľov. Tichosť práce sa vykonáva na vysokej úrovni a je najtichšia.
A nakoniec sa hlavným modelom stal Dyson DC 08 Аnimalpro. Táto spoločnosť urobila pred 15 rokmi veľkú revolúciu v čistiacej technológii. Jedná sa o pomerne drahé zariadenie a ceny zostávajú nezmenené. Je vyrobený na dosť vysokej a vysokej kvalitatívnej úrovni, nevýhodou je však úroveň hluku, ktorú konštruktéri nemôžu znížiť.
Pri výbere vysávača by ste mali venovať pozornosť sile a mnohí kupujúci sa domnievajú, že čím silnejší, tým lepšie. Príkon je uvedený na puzdre a je načítaný vo wattoch. Môžeme povedať, že čím vyšší výkon, tým rýchlejšie a ľahšie bude vysávanie.
Na základe výsledkov všetkých štúdií je možné urobiť záver. že sa neoplatí pripisovať moci veľký význam. Kvalita absorpcie prachu sa nezmení. Každý model, ktorý bol použitý pri testoch, má dobrú výkonnosť a nevzbudzuje žiadne sťažnosti.
Mali by ste venovať väčšiu pozornosť filtračnému systému. Pomerne veľké množstvo starých vysávačov používalo na hromadenie trosiek a prachu vrecko, ale malé čiastočky sa dostali späť do miestnosti. V moderných modeloch sa začali používať filtre HEPA generácií H12 alebo H13; tieto prevedenia filtrov môžu znížiť vnikanie prachu o 99,95%. Toto je celkom dobrý ukazovateľ a dosť dôležitý.
Filtrácia sa vykonáva na vysokej kvalitatívnej úrovni a umožňuje vám šetriť energiu samotného zariadenia.
Testy vysávača preukázali potrebné kvality každého z nich. Celkom výkonné a moderné zariadenia s dobrou filtráciou.

Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely
Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely
Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely
Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely Univerzálne testy vysávačov na rôzne účely Univerzálne testy vysávačov na rôzne účelyHome | Articles

November 29, 2022 12:44:15 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting