Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta

W 2008 Miele wydawane „ sądu ” swoich klientów nową rodzinę solowych K10000 lodówki. Zamrażarki i lodówki Miele z tej serii zachwycają ulepszoną funkcjonalnością z szeroką gamą dodatkowych opcji i ulepszonym wzornictwem. Dlatego kiedy mówimy „ lodówki Mile ”, mamy na myśli nie tylko piękny wygląd, ale także odpowiednie inteligentne wypełnienie.
Z intelektualnego „ nadzienia ” można wyróżnić: operacyjne systemy chłodzenia DynaCool, które pozwalają szybko schłodzić imponującą ilość żywności; Ergonomiczne komory PerfectFresh, w których przechowywane są buliony owoców i warzyw dwa razy dłużej niż standardowe komory chłodnicze; wewnętrzna kostkarka do lodu, która jest w stanie dostarczyć właścicielowi lodówki Mila ponad 1 kg mroźnej świeżości w ciągu 60 minut; specjalny samozamykacz Soft Close, który kontroluje szczelność drzwi lodówki; „ Inteligentny ” wyświetlacz sterujący reżimem temperatury komory roboczej itp.
Perfekcja w każdym szczególe polega na lodówce Miele. Na przykład DynaCool nie tylko szybko obniża temperaturę załadowanych produktów, ale także utrzymuje równie płaską krzywą temperatury w całym wnętrzu komory chłodziarki. Przeprojektowane pudełka PerfectFresh są łatwe do wyciągnięcia jako całość, co jest możliwe dzięki integracji prowadnic teleskopowych w modelach K10000. Wbudowany wyświetlacz „ pokaże ” właścicielowi lodówki Mille nie tylko liczby w stopniach Celsjusza, ale także pomoże określić, kiedy należy wymienić filtr węglowy ActiveAirClean, który odpowiada za wyeliminowanie „ niepotrzebnych ” zapachów w komorze.
Od niecodziennych rozwiązań konstrukcyjnych: nowe lodówki Miele mile zaskoczą Państwa półkami VarioBord umieszczonymi bezpośrednio na drzwiach „ agregatu chłodniczego ”. Uderzająca estetyka metalowych ramek w połączeniu z przezroczystymi plastikowymi przegródkami od razu przykuwa uwagę. A klient natychmiast to zrozumie: lodówka Miele jest nowoczesna, wygodna i niezawodna!
Deweloperzy firmy Miele nie zapomnieli o zadbaniu o otaczającą przyrodę. Wszystkie lodówki z serii K10000 charakteryzują ekonomiczne klasy zużycia energii elektrycznej: A +++, A ++ i A. Najnowsze modele lodówek Mile A +++ zużywają nieco ponad 6 kW / h dziennie. Ale jeszcze 7 lat temu komora „ zamrażarki ” podobnej lodówki o pojemności 150 litrów wymagała 9,6 kW / h. Generalnie postęp jest ewidentny, a seria K10000 to dobre rozwiązanie dla oszczędnych właścicieli! Szczęśliwe zakupy!

Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta
Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta
Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta
Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producenta Unikalne wzornictwo lodówek Miele od niemieckiego producentaHome | Articles

December 3, 2022 16:45:00 +0200 GMT
0.026 sec.

Free Web Hosting