Tvar mrazničky

Mraznička v štýle skrinky môže byť vysoká až dva metre. Okrem toho je jeho šírka 60 cm. Ako vidíte, nezaberá v miestnosti veľké množstvo priestoru. Jeho užitočný objem dosahuje takmer 300 litrov. Preto táto mraznička dokáže skladovať veľa potravín súčasne. Skrinka je vybavená niekoľkými úrovňami. Môžu to byť police s dvierkami a výsuvnými zásuvkami. Modely zo Švédska sú tiež vybavené táckami, v ktorých musí byť zmrazená zelenina, bobule a ovocie. Počas zmrazovania navzájom nemrznú. Mrazničky v podobe obrubníka sa najlepšie kombinujú s kuchynským nábytkom. Takúto mrazničku je možné ľahko inštalovať pod akýkoľvek pracovný povrch v kuchyni (napríklad na dosku). Táto mraznička nemá veľký objem, rovnako ako až štyri zásuvky.
Mraziaci box - hrudník je vyrobený vo forme hrudníka babičky. Otvárajú sa a majú podlhovastý tvar. Veľké porcie rýb a mäsa sa najlepšie skladujú v podobnej mrazničke. Použiteľný objem takejto mrazničky môže presiahnuť objem mrazničky v skrinke. Pokiaľ ide o vonkajšie rozmery takýchto obrov, môžu byť rovné 850 * 1560 * 600 cm, takýto zázrak sa ťažko zmestí do štandardných dverí. Podobná mraznička môže byť umiestnená na lodžii.
A aj keď okolitá teplota dosiahne +40 stupňov, jedlo sa udrží v najlepšom stave. Medzi nevýhody takejto mrazničky patrí skutočnosť, že všetky výrobky sa tam hromadia na jednej veľkej kope. Pri vyberaní nevyhnutného musíte tvrdo pracovať a všetok zvyšok prevracať. Ale existujú aj malé závesné koše, do ktorých môžete uložiť zabalené výrobky.
Takéto lari sú samozrejme celkom prospešné ako z hľadiska užitočného objemu, tak z hľadiska elektrickej energie. Ale medzi ženami v domácnosti sa takýmto truhliciam nedostávalo náležitej úcty, pretože ich nemožno umiestniť do štandardnej malej kuchyne. Okrem toho musíte myslieť na skutočnosť, že je potrebné otvoriť dvere chladničky, čo si bude vyžadovať aj ďalší priestor.

Tvar mrazničky
Tvar mrazničky
Tvar mrazničky
Tvar mrazničky Tvar mrazničky Tvar mrazničkyHome | Articles

November 27, 2022 04:26:08 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting