Tryby lodówki

Wybierając lodówkę, należy oprzeć się na przewidzianych w niej trybach, a także na całej jej funkcjonalności, która może być przydatna podczas pracy. Tryb „ super zamrażania ” jest przydatny, jeśli chcesz zamrozić dużą ilość żywności. Ale ten tryb jest również niezbędny, aby przygotować komorę do procesu podwyższania temperatury. Ten tryb należy wcześniej włączyć. W ciągu kilku godzin temperatura komory może spaść z -18 do -24 stopni. Gdy tylko w komorze zostanie umieszczona duża ilość niezamrożonej żywności, jej reżim temperaturowy natychmiast się podniesie. Jeśli używany jest tryb „ super zamrażania ”, proces ten nie będzie straszny dla żywności. Za jego pomocą możesz latem zamrozić dużą liczbę jagód i owoców. W przypadku produktów ważny jest fakt przejścia bariery temperaturowej na granicy zerowej. W przypadku wystarczająco szybkiego przejścia granicy produkty zachowają bardziej naturalny smak nawet po zamrożeniu.
Ta cecha jest nieodłączna właśnie podczas korzystania z trybu „ super zamrażania ”. W przeciwnym razie podczas zamrażania żywność straci swój naturalny smak, a wraz z nim składniki odżywcze. Proces zamrażania będzie skuteczny, jeśli żywność zostanie wcześniej pocięta na małe kawałki. To szybko zamarznie. Do zamrażania musisz przygotować specjalne torby.
Komorę chłodziarki można wyposażyć w tryb super chłodzenia. Można to porównać do tej samej funkcji „ super zamrażania ”, którą można znaleźć w zamrażarce. Tutaj reżim temperatury jest natychmiast schładzany do +2 stopni. Proces chłodzenia będzie przebiegał szybciej w przypadku wszystkich produktów, które właśnie zostały umieszczone w lodówce. Jak wiecie, latem temperatura produktów, które właśnie wprowadzono do pomieszczenia, jest dość wysoka. Jeśli zostaną natychmiast umieszczone w lodówce, temperatura w środku natychmiast wzrośnie.
A jak wiesz, wzrost temperatury ma negatywny wpływ na wszystkich, którzy już w nim są. Tryb aplikacji „ Przechłodzenie ” pozwala stosunkowo szybko schłodzić wszystkie nowe produkty. A wraz z tym zdrowy schemat zadba o te produkty, które są już w lodówce.

Tryby lodówki
Tryby lodówki
Tryby lodówki
Tryby lodówki Tryby lodówki Tryby lodówkiHome | Articles

December 3, 2022 03:35:27 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting