Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań

Dziś odkurzacz stał się integralną częścią sprzątania pomieszczeń. Dlatego przeprowadzono wiele różnych testów popularnych producentów. Testy odkurzaczy ujawniły zalety i wady, mocne i słabe strony każdego z nich.
LG Kompressor to jeden z innowacyjnych modeli. Jego zaletą jest duża pojemność kolby na kurz. Osiągnięto to za pomocą systemu odpylania.
Bosch Ergomaxx Professional. Wysokiej jakości niemiecki odkurzacz o ładnym designie.
Karcher VC6300 to także dość wysokiej jakości urządzenie niemieckich producentów o jasnożółtym kolorze, które wyróżnia się cichą pracą.
Samsung Stealth SC9560 to stylowy i piękny odkurzacz, który swoim wyglądem zdobył wielu konsumentów. Cisza pracy wykonywana jest na wysokim poziomie i jest najcichsza.
I wreszcie, głównym modelem stał się Dyson DC 08 Аnimalpro. Firma ta dokonała wielkiej rewolucji w technologii sprzątania 15 lat temu. To dość drogie urządzenie, a ceny pozostają bez zmian. Wykonany jest na dość wysokim i wysokim poziomie jakościowym, ale wadą jest poziom hałasu, którego konstruktorzy nie są w stanie zredukować.
Wybierając odkurzacz, należy zwrócić uwagę na moc, a wielu kupujących uważa, że ​​im mocniejszy, tym lepiej. Moc w watach jest podana na obudowie i jest odczytywana w watach. Można powiedzieć, że im wyższa moc, tym szybsze i łatwiejsze będzie odkurzanie.
Na podstawie wyników wszystkich badań można wyciągnąć wniosek. że nie warto przywiązywać dużej wagi do władzy. Jakość pochłaniania pyłu nie ulegnie zmianie. Każdy model, który został użyty w testach ma dobrą moc i nie budzi zastrzeżeń.
Należy zwrócić większą uwagę na system filtracji. Dość duża liczba starych odkurzaczy używała worka do gromadzenia gruzu i kurzu, ale małe cząsteczki wracają do pomieszczenia. W nowoczesnych modelach zaczęto stosować filtry HEPA generacji H12 lub H13; te konstrukcje filtrów mogą zmniejszyć wnikanie pyłu o 99, 95%. To całkiem dobry wskaźnik i dość ważny.
Filtracja jest wykonywana na wysokim poziomie jakościowym i pozwala zaoszczędzić moc samego urządzenia.
Testy odkurzaczy wykazały niezbędne właściwości każdego z nich. Dość mocne i nowoczesne urządzenia z dobrą filtracją.

Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań
Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań
Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań
Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowań Testy uniwersalne odkurzaczy do różnych zastosowańHome | Articles

December 5, 2022 03:09:18 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting