Teplota mrazničky

V našich domovoch často bývajú nepríjemné okamihy výpadku elektrickej energie. Preto je dôležitým bodom v prevádzke mrazničky to, ako dlho dokáže udržať jedlo v požadovanom režime bez použitia elektriny. Niektoré modely mrazničiek sú vybavené vynikajúcou tepelnou izoláciou. Preto môžu bez napájania skladovať potraviny až jeden a pol dňa. Mraznička od spoločnosti VESTFROST je schopná udržiavať konštantnú teplotu až päťdesiatdva hodín. Táto možnosť umožňuje vykonávať kvôli studeným akumulátorom. Chladiacim akumulátorom je plastová briketa. Sú naplnené kvapalinou, ktorá má vysokú špecifickú tepelnú kapacitu. Zatiaľ čo v nich chladnička pracuje, dochádza k hromadeniu chladu. Len čo dôjde k prerušeniu napájania, automaticky sa predĺži čas odmrazovania. Mrazničky majú vo svojej zostave dve také brikety.
Mraznička LIEBHERR preukazuje najvyšší výkon (40 hodín). Mrazničky s tromi a štyrmi hviezdičkami musia udržiavať teplotu -18 stupňov. „ Podlaha studená “ je populárna . Táto možnosť predpokladá prítomnosť vlastnej chladiacej jednotky na každom boxe. Na všetkých dostupných úrovniach môžu byť potraviny zmrazené a nie je potrebné ich neustále presúvať z krabice do krabice.
Ovládací panel môže byť rôznych prevedení. Ale každý z nich je vybavený regulátorom teploty, displejom, režimami prepínania, ako aj farebným indikátorom. Zelená farba označuje pracovný stav; proces rýchleho zmrazenia je označený žltou farbou; ak svieti červená farba, znamená to, že sú dvere mrazničky otvorené alebo je v nich dostatočne vysoká teplota. Odporúča sa každoročne kontrolovať hodnoty ukazovateľov pomocou údajov teplomeru.
Režim „ E “ označuje, že mraznička má polovičné zaťaženie a využíva ekonomický režim spotreby energie. Pokiaľ ide o spotrebu energie, niektoré modely vybavené systémom No frost spotrebujú oveľa viac energie, ako je uvedené v pase. Výnimkou sú mrazničky LIEBHERR, ktoré sa považujú za najekonomickejšie a najdrahšie.

Teplota mrazničky
Teplota mrazničky
Teplota mrazničky
Teplota mrazničky Teplota mrazničky Teplota mrazničkyHome | Articles

November 27, 2022 04:00:25 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting