Temperatura zamrażarki

Dość często zdarzają się nieprzyjemne chwile przerwy w dostawie prądu w naszych domach. Dlatego ważnym punktem w działaniu zamrażarki jest to, jak długo może ona przechowywać żywność w żądanym trybie bez korzystania z energii elektrycznej. Niektóre modele zamrażarek są wyposażone w doskonałą izolację termiczną. Dzięki temu mogą przechowywać żywność do półtora dnia bez zasilania. Zamrażarka firmy VESTFROST jest w stanie utrzymać stałą temperaturę nawet do pięćdziesięciu dwóch godzin. Taka możliwość pozwala na realizację dzięki akumulatorom zimna. Akumulator zimna to brykiet z tworzywa sztucznego. Wypełnione są cieczą o dużej pojemności cieplnej właściwej. Podczas gdy lodówka w nich pracuje, następuje gromadzenie się zimna. Po odcięciu zasilania automatycznie wydłużają czas rozmrażania. Zamrażarki mają w zestawie dwa takie brykiety.
Zamrażarka LIEBHERR wykazuje najwyższą wydajność (40 godzin). Zamrażarki z trzema i czterema gwiazdkami muszą utrzymywać temperaturę -18 stopni. „ Zimnej podłodze ” jest popularna . Ta opcja zakłada obecność własnego agregatu chłodniczego na każdym pudełku. Na wszystkich dostępnych poziomach żywność można zamrażać i nie ma potrzeby ciągłego przenoszenia jej z pudełka do pudełka.
Panel sterowania może mieć różne konstrukcje. Ale każdy z nich jest wyposażony w regulator temperatury, wyświetlacz, tryby przełączania, a także wskaźnik koloru. Kolor zielony wskazuje stan pracy; proces szybkiego zamrażania jest oznaczony kolorem żółtym; jeśli świeci się kolor czerwony, oznacza to, że drzwi zamrażarki są otwarte lub temperatura w nich jest wystarczająco wysoka. Zaleca się corocznie sprawdzać odczyty wskaźników z odczytami termometru.
Tryb „ E ” wskazuje, że zamrażarka ma połowę załadunku i wykorzystuje ekonomiczny tryb zużycia energii. Jeśli chodzi o zużycie energii, niektóre modele wyposażone w system No frost zużywają znacznie więcej energii niż wskazano w paszporcie. Wyjątkiem są zamrażarki LIEBHERR, które są uważane za najbardziej ekonomiczne i najdroższe.

Temperatura zamrażarki
Temperatura zamrażarki
Temperatura zamrażarki
Temperatura zamrażarki Temperatura zamrażarki Temperatura zamrażarkiHome | Articles

December 5, 2022 04:00:21 +0200 GMT
0.005 sec.

Free Web Hosting