Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów

Po triumfalnym wejściu technologii stereoskopowych na rynki kina domowego przyszedł czas na ciszę i prawdopodobnie przewartościowanie tego miejsca. Ale bądźmy szczerzy i zauważmy, że nadejście 3D doprowadziło do poważnego skoku jakości na rynkach telewizyjnych. Twórcy zaczęli zwracać większą uwagę na wysokiej jakości obraz, zwłaszcza na nasycone sceny ruchu, bo tak naprawdę najwięcej artefaktów zauważają podczas oglądania filmów 3D.
Również sama matryca LCD nie odstała. W tej recenzji przedstawimy Państwu nowy telewizor LCD LCD Sharp LC-40LE830RU.
Opracowując ten model telewizora LCD, projektanci zdecydowali się zachować tradycyjny wygląd obudowy. Klasyczna sylwetka nowości wykonana jest w ścisłej kolorystyce czarnego lakieru. Niewielka ramka wokół matrycy LCD o wielkości zaledwie 1 cala wizualnie rozszerza granice wyświetlania, pozwalając bohaterom filmu niejako dostać się do sali. Oprócz dobrej jakości obrazu telewizor LCD 3D firmy Sharp ma również zaawansowane funkcje multimedialne.
Ekspertyza
Menu ustawień telewizora LCD firmy Sharp jest wykonane w znanym korporacyjnym stylu. Nawigacja jest wygodna i prosta, a lokalizacja GUI bez błędów.
Dobra jakość ustawień fabrycznych urządzenia pozwala na swobodne wyświetlanie zdjęć, bez dodatkowych regulacji.
Widoczność z doskonałą jasnością i dokładnością kolorów. Nawet w przypadku okularów migawkowych jasność obrazu jest dość optymalna, tekstura jest wyraźnie opracowana, dzięki czemu obraz staje się bardzo obszerny i realistyczny.
Nawet przy typowej rozdzielczości telewizora LCD materiał filmowy wygląda bardzo imponująco. Czysta i głęboka czerń na ekranie doskonale harmonizuje z dużą szczegółowością i teksturowanym tłem. Wyświetlanie dynamicznych scen w wysokiej jakości bez żadnych pretensji, nawet na szybko zmieniającej się panoramie nie ma się do czego przyczepić.
Jeśli przejdziesz do formatu HD, obraz zostanie dodany ze szczegółami, a tło będzie czyste, co doda dodatkowej głośności do sekwencji wideo. Procesor świetnie poradzi sobie z konwersją filmów do formatu stereoskopowego, a film stanie się jeszcze bardziej spektakularny.
Ścieżka dźwiękowa w trybie 3D działa idealnie, dostosowując ustawienia, dostajesz bardzo dobry dźwięk z dużą autentycznością wydarzeń rozgrywających się na ekranie. Wbudowany subwoofer wyświetla bardzo dobrze.
Sharp LCD TV radzi sobie z pracą z plusem. Widoczność na ekranie wygląda prawie idealnie.

Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów
Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów
Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów
Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentów Telewizory LCD firmy Sharp w porównaniu z modelami innych producentówHome | Articles

December 3, 2022 09:01:56 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting