Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov

Po víťaznom vstupe stereoskopických technológií na trhy domáceho kina nastal čas ticha a pravdepodobného prehodnotenia jeho miesta. Ale buďme úprimní a všimnime si, že nástup 3D viedol k vážnemu skoku v kvalite na televíznych trhoch. Vývojári začali viac dbať na vysoko kvalitný obraz, najmä na nasýtené pohybové scény, pretože v skutočnosti si pri sledovaní 3D filmov všímajú najväčší počet artefaktov.
Rovnako nestála bokom ani samotná matica LCD. V tejto recenzii vám predstavíme nový 3D LCD televízor Sharp LC-40LE830RU.
Pri vývoji tohto modelu LCD TV sa dizajnéri rozhodli zachovať tradičný vzhľad puzdra. Klasická silueta novinky je prevedená v prísnej farebnej schéme čierneho laku. Malý rám okolo matice LCD, veľký iba 1 palec, vizuálne rozširuje limity displeja a umožňuje, aby sa hrdinovia filmu dostali do sály. Okrem dobrej kvality obrazu má 3D LCD televízor Sharp aj vysoko vyvinuté multimediálne funkcie.
Odbornosť
Ponuka nastavení televízora Sharp LCD je vyrobená v známom firemnom štýle. Navigácia je pohodlná a jednoduchá, lokalizácia GUI bez chýb.
Dobrá kvalita továrenských nastavení prístroja umožňuje, aby zobrazoval obrázky voľne, bez ďalších úprav.
Viditeľnosť s vynikajúcim jasom a presnosťou farieb. Aj pri okuliaroch s uzávierkou je jas obrazu celkom optimálny, textúra je jasne vypracovaná, vďaka čomu je obraz veľmi objemný a realistický.
Aj pri typickom rozlíšení LCD televízora vyzerajú zábery veľmi pôsobivo. Čistá a hlboká čierna na obrazovke je v dokonalom súlade s vynikajúcimi detailmi a štruktúrovanými pozadiami. Kvalitné zobrazovanie dynamických scén bez akýchkoľvek predvídavostí, ani na rýchlo sa rozvíjajúcej panoráme sa nie je čoho držať.
Ak prejdete do formátu HD, obrázok sa doplní s podrobnosťami a pozadí bude jasné, čo dodá videosekvencii ďalší objem. Procesor urobí vynikajúcu prácu pri konvertovaní videí do stereoskopického formátu a film sa stane ešte veľkolepejším.
Zvuková cesta v 3D režime funguje perfektne, úpravou nastavení získate veľmi dobrý zvuk s veľkou autenticitou udalostí prebiehajúcich na obrazovke. Zabudovaný subwoofer zobrazuje zvuky veľmi dobre.
Sharp LCD TV zvláda prácu plusom. Viditeľnosť na obrazovke vyzerá takmer perfektne.

Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov
Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov
Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov
Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcov Televízory Sharp LCD v porovnaní s modelmi iných výrobcovHome | Articles

November 26, 2022 20:33:58 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting