Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X

Wielu nabywców sprzętu AGD posiada małe mieszkania i bardzo często pojawia się problem z miejscem do suszenia wypranych ubrań. Ten problem jest szczególnie dotkliwy, gdy w rodzinie pojawiają się dzieci. Ile podkoszulek i pieluch należy codziennie prać i suszyć, wie każda mama. Dlatego, aby przyspieszyć proces suszenia, młode rodziny chętnie kupiłyby pralkę i suszarkę bębnową.
Ale znowu wszystko zależy od problemu - gdzie to umieścić? Żyrandole halogenowe do domu nie stwarzają takich problemów. Brak miejsca w pokoju dotyczy tylko wielkogabarytowych urządzeń gospodarstwa domowego.
Seria Daewoo DWD-UD121X łączy 2 w 1 - to jest pralka i suszarka. Jest oczywiście większy niż zwykle (63x79x97), ale pod względem „ inteligencji ” przekracza wszelkie oczekiwania.
Programy prania są zróżnicowane: pranie regularne, pranie parowe, pranie z dezynfekcją, pranie białej bielizny, bieliznę mocno zabrudzoną, obuwie sportowe. Regulacja temperatury, mocy pary, trybu płukania (od 1 do 5), dodawanie wody.
W przeciwieństwie do podobnego sprzętu, przędzarka może wytwarzać 1200 obr / min. Istnieje kilka trybów suszenia: delikatne suszenie, lekkie prasowanie, mocne suszenie lub suszenie czasowe (od 1 do 3 godzin)
Wydajność maszyny jest bardzo wysoka. Może suszyć 7 kg prania i prać 12 kg. Rentowność na wysokości. Maszyna sama wybiera, ile wody należy nalać, aby wyprać ilość prania, która została do niej załadowana. Działa bardzo cicho, a przy zamkniętych drzwiach do łazienki jest zupełnie niesłyszalny.
Jeśli rodzina ma dzieci, przydatna jest funkcja - blokada rodzicielska. Dziecko z ciekawości nie będzie już mogło zmienić programu wybranego i ustalonego przez matkę.
I ostatnia rzecz. Maszyna o dużych gabarytach może służyć np. Jako przewijak lub stojak na akcesoria i akcesoria łazienkowe.

Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X
Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X
Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X
Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X Suszarka Daewoo serii DWD-UD121X Suszarka Daewoo serii DWD-UD121XHome | Articles

November 26, 2022 21:24:27 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting