Sušička série Daewoo DWD-UD121X

Mnoho kupujúcich domácich spotrebičov má malé byty a veľmi často sa objavuje problém miesta na sušenie vypraného oblečenia. Tento problém je obzvlášť akútny, keď sa deti objavia v rodine. Koľko košieľ a plienok je potrebné každý deň vyprať a vysušiť, vie každá matka. S cieľom urýchliť proces sušenia by preto mladé rodiny radi kúpili práčku a sušičku bielizne.
Všetko však opäť spočíva na probléme - kam ho umiestniť? Halogénové lustre pre domácnosť nevytvárajú také problémy. Nedostatok priestoru v miestnosti ovplyvňuje iba veľké domáce spotrebiče.
Séria Daewoo DWD-UD121X kombinuje 2 v 1 - to je práčka a sušička. Je samozrejme väčší ako obvykle (63x79x97), ale z hľadiska „ inteligencie “ prekonáva všetky očakávania.
Programy prania sú rôzne: pravidelné pranie, parné pranie, dezinfekcia, biela bielizeň, silne znečistená bielizeň, športová obuv. Regulátor teploty, sily pary, režim oplachovania (od 1 do 5), pridávanie vody.
Na rozdiel od podobných zariadení dokáže spriadací stroj vyprodukovať 1200 otáčok za minútu. Existuje niekoľko režimov sušenia: jemné sušenie, ľahké žehlenie, silné sušenie alebo sušenie v čase (od 1 do 3 hodín)
Výkon stroja je veľmi vysoký. Vysuší 7 kg bielizne a vyperie 12 kg. Ziskovosť v nadmorskej výške. Samotný stroj sám zvolí, koľko vody je potrebné naliať, aby sa vyperlo také množstvo bielizne, ktoré bolo do nej vložené. Funguje veľmi ticho a keď sú dvere kúpeľne zatvorené, je ich absolútne nepočuť.
Ak má rodina deti, potom je táto funkcia užitočná - rodičovský zámok. Dieťa už nebude môcť zo zvedavosti meniť program, ktorý si zvolila a nastavila matka.
A posledná vec. Veľké rozmery stroja je možné napríklad použiť ako prebaľovací pult alebo stojan na príslušenstvo a kúpeľňové doplnky.

Sušička série Daewoo DWD-UD121X
Sušička série Daewoo DWD-UD121X
Sušička série Daewoo DWD-UD121X
Sušička série Daewoo DWD-UD121X Sušička série Daewoo DWD-UD121X Sušička série Daewoo DWD-UD121XHome | Articles

December 3, 2022 17:59:53 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting