Standardowe opcje lodówek

Lodówki side-by-side mają specyficzne opcje, które odróżniają je od wszystkich innych typów lodówek. Na przykład organizacja chłodu w tej lodówce odbywa się etapami. Oznacza to, że w lodówce znajduje się kilka stref klimatycznych. Ponadto każda strefa klimatyczna ma własną kontrolę. Lodówka posiada komorę z zerową temperaturą, komorę zamrażarki, „ strefę świeżości ”, komorę, w której należy przechowywać napoje, a także komorę, w której można zmieniać wilgotność w żądanym kierunku. W „ strefie świeżości ” można utrzymywać temperaturę od 0 do +1 stopni. W tej komorze należy przechowywać łatwo psującą się żywność. Może to być mięso, ryby. W tej izolowanej komorze żywność jest myta powietrzem z komory zamrażarki. Ta komora jest zamknięta. Z tego powodu zawartość wilgoci w żywności pozostaje niezmieniona.
Komora, w której można zmienić wskaźnik wilgotności, jest przeznaczona do przechowywania warzyw, warzyw i owoców. Na panelu sterowania możesz dostosować wskaźniki. Wysoka wilgotność zapobiegnie więdnięciu zieleni. Jeśli używasz strumienia suchego powietrza, możesz być pewien bezpieczeństwa owoców. Drzwi lodówki side-by-side są przeznaczone do przechowywania różnych napojów. Temperatura w tej komorze może być niższa niż w całej komorze chłodziarki.
W zamrażarce temperatura wynosi -18 stopni. Technologia No Frost jest obowiązkowym systemem dla tego działu. Ten system zapewnia działanie wentylatora. Rozprowadza powietrze równomiernie we wszystkich kierunkach w zamrażarce. W rezultacie wilgoć nie skrapla się, ale jest odprowadzana na zewnątrz. Jeśli w lodówce nie tworzy się szron, nie trzeba go często myć i sprzątać. Prawie wszystkie amerykańskie lodówki mają system No Frost.
W nowych lodówkach niezbędne są liczne dodatki. Na przykład za pomocą niestandardowego fajnego aparatu. Przeznaczony do rozmrażania żywności. Podczas rozmrażania zimny strumień rozchodzi się po całej komorze chłodziarki. Zmniejsza to zużycie energii. Ponadto system ten może schładzać napoje do żądanej temperatury, nie zamrażając ich. Zastosowanie kostkarki do lodu w lodówce pozwala na otrzymanie w dowolnym momencie zimnej wody, a także lodu i okruchów lodu, ponieważ system stale gromadzi określoną ilość tego produktu.

Standardowe opcje lodówek
Standardowe opcje lodówek
Standardowe opcje lodówek
Standardowe opcje lodówek Standardowe opcje lodówek Standardowe opcje lodówekHome | Articles

December 3, 2022 05:11:24 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting