Správa chladničiek

Chladnička môže byť ovládaná elektronicky alebo mechanicky. Najbežnejšie je mechanické ovládanie. Ovláda sa tu bežný termostat. Tento ovládací prvok poskytuje iba výber jedného z piatich dostupných teplotných režimov. Ak vezmeme do úvahy elektronické ovládanie, potom s jeho pomocou môžete nastaviť veľmi presnú teplotu, na rozdiel od mechanickej. Presná teplota je nastavená v chladničke aj v mrazničke. Ovládanie mrazničky a chladničky môže byť samostatné alebo samostatné. Jednotná regulácia znamená, že zvolený teplotný režim bude platiť pre obe komory. Samostatné ovládanie je pohodlnejšie. Pre každú komoru môžete nastaviť vlastnú teplotu. Takmer všetky chladničky vybavené elektronickým ovládaním majú samostatnú reguláciu v komore.
Ak chcete nainštalovať chladničku, musíte zvoliť suché a chladné miesto. Najlepšie je, keď sú všetky zdroje tepla mimo chladničky. Chladnička musí mať voľný prístup vzduchu zo všetkých strán. Teplota v miestnosti musí zodpovedať klimatickým normám špecifikovaným pre tento model chladničky. Veľmi dôležitá je pre neho prísne zvislá poloha.
Ak ste práve priniesli chladničku, neodporúča sa ju zapínať. Malo by sa to trochu usadiť. V tejto dobe je možné ju umyť a dať do poriadku. Po určitom čase ju môžete zapnúť, ale nemali by ste do nej hneď dávať jedlo. Chladnička musí akceptovať teplotný režim, ktorý poskytuje. Všetky potrebné činnosti a ich postupnosť sú nevyhnutne uvedené v pokynoch, ktoré sú priložené ku každej chladničke.
Z času na čas počas nepretržitej prevádzky musí byť chladnička vyčistená. Bude to vyžadovať čistiace prostriedky a suchú handričku. Na umývanie je najlepšie zvoliť neagresívne čistiace prostriedky. Chladnička je miestom na uskladnenie najrôznejších výrobkov. Vďaka tomu sa v ňom môže vytvárať nepríjemný zápach. Aby ste sa tomu vyhli, musíte použiť špeciálne dezodoranty, ktoré sú určené na absorbovanie pachov. Ak je v chladničke ručné rozmrazovanie, potom musíte raz ročne mrazničku odmraziť a vyčistiť ju od všetkých výrastkov a ľadu.

Správa chladničiek
Správa chladničiek
Správa chladničiek
Správa chladničiek Správa chladničiek Správa chladničiekHome | Articles

November 28, 2022 03:11:02 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting