Spoločne s chladničkou

Jedným z hlavných kritérií pri výbere chladničky je jej vnútorné príslušenstvo. Každá spoločnosť každoročne interne upravuje doplnky, aby prilákala zákazníkov. Aj keď v chladničke nie sú žiadne konkrétne zmeny. Každá BHP má police. Police nemôžu chýbať iba v truhliciach alebo prenosných chladničkách. Ak sa pozriete späť v čase, tak prvé chladničky okrem políc už neboli ničím vybavené. Počas jej životnosti bude rozhodujúci dizajn, ako aj materiál, z ktorého je polica vyrobená. Ovplyvňujú tiež intenzitu práce pri čistení chladničky. A estetické vnímanie závisí od ich vysoko kvalitného výkonu. V minulom storočí mali police mriežkovaný vzhľad. Navyše boli vyrobené pomocou zinkového povlaku. Niektoré modely chladničiek používajú v dnešnej dobe podobné police. Skutoční výrobcovia ale používajú na regály odolnejší povlak. Prestížny model sa dá rozlíšiť podľa použitia pochrómovania.
Použiteľné sú aj police z nehrdzavejúcej ocele. Pôvodnú polohu políc nebolo možné zmeniť. Bolo to pevne zafixované. Aby ste mohli umiestniť nadrozmerný predmet, museli ste police vybrať z chladničky. Následne sa regály začali regulovať. Využiteľný objem komory sa začal využívať s vyššou účinnosťou. V súčasnej dobe existujú poličky, ktoré sa dajú zložiť, ako aj teleskopické police. Moderné police sú vyrobené z číreho plastu s okrajmi na všetkých štyroch stranách, aby sa zabránilo úniku.
Prvé chladničky boli vybavené bočnou policou na uskladnenie fliaš. Dnes existujú špeciálne sklopné chladničky, ktoré sa používajú špeciálne na skladovanie vín. Stojany na víno majú drevené police.
Na uskladnenie zeleniny a ovocia má každá chladnička špeciálne určené zásuvky. Spočiatku bola iba jedna krabica. Bolo umiestnené dole. Priečky slúžili na izoláciu skladovania zeleniny a ovocia. Potom sa rozhodlo o vytvorení dvoch samostatných boxov. Ako materiál sa pôvodne používal biely plast, teraz je však priehľadný a môže mať akúkoľvek farbu.

Spoločne s chladničkou
Spoločne s chladničkou
Spoločne s chladničkou
Spoločne s chladničkou Spoločne s chladničkou Spoločne s chladničkouHome | Articles

December 8, 2022 00:58:54 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting