Snaige

Značka Snaige je veľmi mladá spoločnosť. V preklade tento názov znamená „ snehová vločka “. V Rusku bola táto ochranná známka zaregistrovaná v roku 1992. Ale až do tohto bodu sa závod zaoberal aj výrobou chladničiek. Ale v tom čase boli menej funkčné. V súčasnosti tento pobaltský závod vyrába chladničky, ktoré majú európsku kvalitu. Vďaka štyridsaťročným skúsenostiam a absencii konkurencie v tomto regióne sa výrobca stal veľmi populárnym. Spoločnosť Snaige sa dnes zaoberá výrobou domácich chladničiek, mrazničiek a rôznych náhradných dielov. V roku 2000 prešiel závod modernizáciou všetkých zariadení. Pribudli tri linky, ktoré sa zaoberajú výrobou chladničiek. Popri výrobe domácich chladničiek sa spoločnosť Snaige zaoberá výrobou chladiacich vitrín, chladiacich boxov, chladničiek na víno. Takéto chladničky sú určené pre hotely a obchody. Spoločnosť poskytuje stabilný a neustále rastúci dopyt po týchto produktoch. Spoločnosť každoročne zvyšuje svoju výrobnú produkciu.
Neustály dopyt po všetkých produktoch je zabezpečený použitím najnovších technológií vo výrobe. Rovnaké kritériá platia pre materiály použité pri práci. Preto spoločnosť s dôverou neustále ponúka spotrebiteľom najmodernejšie, funkčné a zároveň ekologické chladničky. Výrobky Snaige sa predávajú vo väčšine európskych krajín. Spolu s najnovšími technológiami má spoločnosť najkvalifikovanejší personál. Pre spoločnosť pracuje dvetisíc ľudí. Spoločnosť každý rok vynakladá obrovské množstvo peňazí na zvyšovanie kvalifikácie svojich zamestnancov. Pracovníci spoločnosti neustále sledujú všetky globálne trendy. Najpokročilejší vývoj sa uplatňuje v Snaige.
Spoločnosť má niekoľko radov chladničiek. Môže to byť Standard, Extra, Premium alebo Elegant. V poslednej dobe sú čoraz populárnejšie chladničky zabudované do kuchynského nábytku. Vitrínové chladničky a minibary sú na rovnakej požadovanej úrovni.

Snaige
Snaige
Snaige
Snaige Snaige SnaigeHome | Articles

December 3, 2022 03:46:46 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting