Side-by-side a pohodlie

Vedľa seba umiestnené chladničky môžu obsahovať rôzne funkcie. Môžu to byť napríklad: prívod ľadu a studenej vody, komora s nulovou sviežosťou, systém No Frost, zabudovaný minibar, zatvárač dverí. Toto nie je úplný zoznam, ktorý je možné zahrnúť do chladničiek typu side-by-side. Každý výrobca má svoje vlastné metódy, ktoré zahŕňa s cieľom prilákať čo najviac spotrebiteľov pre tento typ chladničky. Napríklad spoločnosť AMANA sa vyznamenala poskytnutím komory na skladovanie liekov v týchto chladničkách. V takom prípade je možné fotoaparát uzamknúť. Chladnička MAYTAG je vybavená výťahovou policou. Otáčaním zabudovaného gombíka môžete nastaviť výšku police. V takom prípade sa akcie vykonávajú iba jednou rukou.
Všetky koše, police a bočné strany majú iba vysokokvalitný výkon. Koniec koncov, takáto chladnička je určená pre ťažké bremená. Každá polica je tiež vybavená bočnou stranou, aby cez okraj nemohla vytekať žiadna tekutina. Všetky police je možné nastaviť do požadovanej výšky. Niektoré modely chladničiek Side-by-Side sú vybavené závesnými košmi. Jedná sa o BOSCH, GENERAL ELECTRIC a mnoho ďalších. Chladnička LG má poličku oválneho tvaru. Tam môžu byť umiestnené vo vodorovnej polohe fľaše vína alebo šampanského. Modely Electrolux majú dizajnové police, ktoré sú ukončené drevom.
Ak venujete pozornosť najneobvyklejším dizajnovým riešeniam, potom si zaslúži pozornosť chladnička ZigZag od MAYTAG. Jeho objem je 730 litrov. Sú tu veľmi šikovné kontajnery. Police môžu byť vyrobené ako zo skla, tak aj z drôtu. Okrem toho sú nevyhnutne regulované. Koše vo dverách je možné sklopiť. Nachádzajú sa tiež držiaky na fľaše. Chladiaci priestor a mraziaci priestor chladničky sú oddelené cikcakom.
Vďaka všetkým týmto originálnym riešeniam je tento model najzaujímavejším a najpriestrannejším zo všetkých, ktoré sú dnes k dispozícii. Mraziaci priestor je vybavený košmi, do ktorých môžete uložiť pomerne veľké jedlo. K dispozícii je polica na pizzu. Výšková polica môže nastaviť svoju výšku v chladiacom priestore. V boxoch chladničky môžete nezávisle nastaviť požadovanú úroveň vlhkosti. Každá chladnička má funkciu „ dovolenka “. Toto je minimálny prevádzkový režim, ktorý bude deaktivovaný pri otvorení dverí.

Side-by-side a pohodlie
Side-by-side a pohodlie
Side-by-side a pohodlie
Side-by-side a pohodlie Side-by-side a pohodlie Side-by-side a pohodlieHome | Articles

December 3, 2022 18:33:19 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting