Samsung Galaxy Tab 10.1

Milovníci moderných vychytávok, bolo veľmi zvedavé vedieť, aký bude nový desaťpalcový tablet Samsung Galaxy. Prvý tablet so sedempalcovou obrazovkou, Galaxy Tab, nevyvolával medzi používateľmi veľké nadšenie, hoci recenzie boli všeobecne dobré. Cena modulu gadget bola zjavne predražená a veľkosť displeja je malá.
technické údaje
Pretože desaťpalcové tablety sú dnes dôstojným konkurentom netbookov a čiastočne aj notebookov, boj medzi poprednými výrobcami gadgetov je vážny. Náš zákazník je však okrem funkčnosti vždy veľmi znepokojený cenou. Po drahom 7-palcovom modeli bolo pre Samsyng otázkou cti predstaviť nový tablet a dobyť trh.
Veľkosť tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 je malá: 256,6 mm x 175,3 mm x 9,7 mm, hmotnosť zariadenia je len necelých 600 gramov. Pre taký moderný a „ inteligentný “ gadget váži „ ako pierko “. Hmotnosť 75 gramov navyše nie je v prospech jej prvého priameho konkurenta. Je to dobrý krok, pretože používatelia pravdepodobne čoskoro požadujú gadget hrubý ako plastová karta.
Rozlíšenie obrazovky je pre takéto modely štandardné. A to je v poriadku, pokiaľ nemá zmysel usilovať sa o aktívne inovatívne aktualizácie. Väčšina bežných aplikácií pracuje so zadanými parametrami a „ náročnejšie “ programy môžu procesor zariadenia preťažiť. Pozorovacie uhly obrazovky a celková kvalita obrazu sú „ na úrovni “, ale na ostrom slnku sa obraz stlmí. Tento ukazovateľ však nie je zvlášť dôležitý. Ale lesklý povrch obrazovky bude slúžiť ako vynikajúce zrkadlo pre dievčatá.
Funkčné
Nový tablet Samsung Galaxy má veľmi modernú výplň. Operatívna pamäť zariadenia je 1 GB. Za výkon zariadenia je zodpovedný 2-jadrový procesor s frekvenciou 1 GHz. Rozhranie je vybavené Wi-Fi, možnosťou Direct na pripojenie k iným zariadeniam. Fotoaparát s rozlíšením 3 MP je doplnený automatickým zaostrovaním pre video a vysoko kvalitnú fotografiu. K dispozícii je tiež 2 MP fotoaparát pre videohovory a konferenčné hovory. Stojí za zmienku, že tablet Samsung prehráva video s vysokou snímkovou frekvenciou. To vám umožní sledovať filmy v akejkoľvek kvalite Full HD.
Všeobecne platí, že miniaplikácia Samsung Galaxy Tab 10.1 je celkom schopná konkurovať podobným zariadeniam, vzhľad a vnútorná mäkkosť sú prezentované na dobrej úrovni.

Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 10.1Home | Articles

December 5, 2022 19:16:27 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting