Samsung Galaxy Tab 10.1

Fani nowoczesnych gadżetów bardzo ciekawi byli, jak będzie wyglądał nowy dziesięciocalowy tablet Samsung Galaxy. Pierwszy tablet z siedmiocalowym ekranem, Galaxy Tab, nie wzbudził wśród użytkowników dużego entuzjazmu, choć ogólnie opinie były dobre. Cena gadżetu była wyraźnie zawyżona, a rozmiar wyświetlacza jest niewielki.
Specyfikacje
Ponieważ dziesięciocalowe tablety są dziś godnym konkurentem dla netbooków i częściowo laptopów, walka między czołowymi producentami gadżetów jest poważna. Jednak nasz konsument, oprócz funkcjonalności, zawsze jest bardzo zaniepokojony ceną. Po drogim 7-calowym modelu Samsyng miał zaszczyt przedstawić nowy tablet i podbić rynek.
Rozmiar Samsung Galaxy Tab 10.1 jest malutki: 256,6 mm x 175,3 mm x 9,7 mm, waga urządzenia to niecałe 600 gramów. Jak na tak nowoczesny i „ inteligentny ” gadżet waży „ jak piórko ”. Ponadto waga 75 gramów nie jest korzystna dla jego pierwszego bezpośredniego konkurenta. To dobry ruch, ponieważ użytkownicy prawdopodobnie wkrótce zażądają gadżetu o grubości plastikowej karty.
Rozdzielczość ekranu jest standardowa dla takich modeli. I to jest w porządku, o ile nie ma sensu dążyć do aktywnych innowacyjnych aktualizacji. Większość typowych aplikacji pracuje z określonymi parametrami, a bardziej „ wymagające ” programy mogą przeciążyć procesor urządzenia. Kąty widzenia ekranu i ogólna jakość obrazu są „ na poziomie ”, ale w ostrym słońcu obraz jest przyciemniony. Jednak wskaźnik ten nie jest szczególnie ważny. Ale błyszcząca powierzchnia ekranu będzie służyć jako doskonałe lustro dla dziewcząt.
Funkcjonalny
Nowy tablet Samsung Galaxy ma bardzo nowoczesne wypełnienie. Operacyjna pamięć urządzenia to 1 GB. Za wydajność urządzenia odpowiada 2-rdzeniowy procesor o częstotliwości 1 GHz. Interfejs wyposażony jest w Wi-Fi, bezpośrednią opcję łączenia z innymi urządzeniami. Aparat 3 MP jest uzupełniony autofokusem do filmów i wysokiej jakości fotografii. Dostępny jest również aparat o rozdzielczości 2 megapikseli do rozmów wideo i połączeń konferencyjnych. Warto zaznaczyć, że tablet Samsunga odtwarza wideo z dużą liczbą klatek na sekundę. Umożliwi to oglądanie filmów w dowolnej jakości Full HD.
Ogólnie rzecz biorąc, gadżet Samsung Galaxy Tab 10.1 jest dość zdolny do konkurowania z podobnymi urządzeniami, wygląd i wewnętrzny soft prezentują się na dobrym poziomie.

Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 10.1Home | Articles

December 5, 2022 03:30:08 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting