Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone

Długo oczekiwany Apple iPhone 4S pobił rekordy pod względem liczby sprzedaży telefonów. W ciągu zaledwie jednego dnia ten iPhone został kupiony przez milion osób. Trzy dni po premierze Apple iPhone 4S cztery miliony ludzi zostało jego właścicielami.
Telefon ten przewyższył swoich poprzedników nie tylko pod względem sprzedaży, ale także pod względem podstawowych parametrów technicznych. Apple iPhone 4S to mocniejszy model niż te, które pojawiły się przed nim. Nowy telefon ma ulepszony aparat i co najważniejsze osobisty asystent o nazwie Siri.
Pod względem komponentów nie ma różnicy między Apple iPhone 4S a Apple iPhone 4. Dodano tylko trzy gramy wagi. Niektórzy właściciele telefonów żartują, że te trzy gramy należą do duszy Siri, co nie pozostawia nikogo obojętnym. To właśnie obecność asystenta stała się przyczyną popularności tego iPhone'a. Siri ma doskonałą funkcję rozpoznawania głosu, a także może udostępniać informacje przydatne właścicielowi Apple iPhone 4S.
W nowym modelu zastosowano najnowsze technologie, które umożliwiają odbieranie i wysyłanie danych przy użyciu różnych anten. Apple iPhone 4S dodaje obsługę Bluetooth 4.0.
Na uwagę zasługuje aparat w Apple iPhone 4S. Lokalizacja aparatu w iPhone'ach jest tradycyjna, na tylnym panelu. 8-megapikselowy aparat, lampa błyskowa LED. Ten potężny aparat może konkurować z dobrymi aparatami pod względem jakości obrazu. Wykonany jest na matrycy Sony, która jest podświetlana. Indeks przysłony osiągnął 2,4 dzięki obecności pięciu obiektywów w konstrukcji aparatu. Zdjęcia są ostre i jasne, zarówno w intensywnym oślepiającym świetle słonecznym, jak i przy słabym świetle. Wbudowany edytor zdjęć pomoże Ci pozbyć się efektu czerwonych oczu w ciągu kilku sekund lub po prostu skorygować zdjęcie.
Jeśli chodzi o wideo, kamera może nagrywać 30 klatek na sekundę, rozszerzenie: 1920X1080 pikseli. W przypadku globalnych archiwów wideo umieść swoje serwery w centrum danych w Moskwie. Wysokiej jakości wideo uzyskuje się dzięki stabilizacji obrazu. Dlatego kręcenie iPhone'em 4S będzie przyjemnością dla miłośników wideo.
Wiele z najbardziej kontrowersyjnych recenzji dotyczy wprowadzenia Siri. Ten asystent głosowy jest w stanie prowadzić długą rozmowę, może wykonywać różne zadania, dzielić się informacjami. Ale Siri działa tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem. IPhone 4S jest nadal w fazie beta, więc nadal występują pewne niedogodności. Na przykład sterowanie głosowe nie działa bez Siri. Jeśli nie ma Internetu, należy wyłączyć Siri, wtedy sterowanie głosowe stanie się możliwe.

Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone
Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone
Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone
Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhone Rewolucyjne i ekskluzywne telefony Apple iPhoneHome | Articles

December 3, 2022 08:22:07 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting